×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

David Guetta, Armin van Buuren un daudzi citi uzstāsies festivālā Pērnavā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Augusts Pērnavā būs ļoti kārsts. Visgalvenākais Baltijas 2015. gada vasaras notikums elektroniskās mūzikas cienītāju vidū būs festivāls „Weekend Festival Baltic”, informē portāls www.qazeta.net.Jau četrus gadus pēc kārtas festivāls norisinājās Somijā un pirmo reizi Baltijā, bet organizatori jau ir paspējuši pārsteigt visus ar skaļiem viesu vārdiem.
No 6. līdz 8. augustam Pērnavas pludmalē uzstāsies pasaules līmeņa zvaigznes, tādi kā Brennan Heart, Tiësto, Super8 & Tab, Hardwell, David Guetta, Showtek un daudzi citi mākslinieki. Katru nedēļu saraksts tiek papildināts ar populāriem vārdiem. Šogad festivālā Latviju pārstāvēs vietējais perspektīvs didžejs [Ex] da Bass, kurš ir pazistāms gan Latvijā, gan arī ārpus robežas.
Visas trīs dienas elektroniskās mūzikas cienītāji varēs baudīt savu elku hītus. Pasākuma organizātori ir uzstaisījuši no pasākuma veselus svētkus ar vairākiem ikdienas pārsteigumiem. Visiem klātesošiem būs iespēja visas trīs naktis pavadīt speciālā festivāla kempingu zonā. Katru dienu no Latvijas uz Pērnavu un atpakaļ tiks organizēti autobusi no vairākām pilsētām – Rīgas, Valmieras, Liepajas un Ventspils.
Vairāk informācijas oficiālā pasākuma lapā www.weekendbaltic.com

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+