Dažas kļūdas un Gulbis zaudē del Potro 0

Roterdamas (Nīderlande) ATP sērijas turnīra otrajā kārtā Ernests Gulbis ar 6:7 (5-7) un 3:6 piekāpās pasaules ranga septītajam numuram argentīnietim Huanam Manuelam del Potro.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Latvijas tenisa pirmā rakete, kas šajā nedēļā ATP rangā ir 132. vietā, Roterdamas turnīru bija sācis ļoti pārliecinoši, kopā ar kvalifikācijas spēlēm izcīnot trīs pārliecinošas uzvaras, turklāt katru divos setos. Arī pret vienu no šī turnīra favorītiem, pērno Roterdamas vicečempionu del Potro tika parādīts labs teniss un līdzvērtīga cīņa. Diemžēl izšķirošakos brīžos nosvērtāks bija argentīnietis.

Pirmā seta pirmajos 12 geimos kādam no spēlētājiem bija tikai viena iespēja uzvarēt geimu pie pretinieka serves. Tā pašā cīņas sākumā trešajā geimā bija del Potro, taču Gulbis šo mazo krīzes brīdi pārvarēja. Taibreikā Gulbis pie 2-4 uzvarēja trīs izspēles pēc kārtas un panāca 5-4, taču nākamās trīs izspēles vinnēja del Potro.

Otrajā setā septiņus geimus turpinājās līdzvērtīga cīņa un rezultāts 3:4 atbilda spēles gaitai. Diemžēl astotajā geimā Gulbis pieļāva četras nepiespiestas kļūmes un šis mirkļa vājums pēc brīža maksāja zaudējumu ne tikai setā, bet arī visā spēlē.

Par dalību Roterdamas turnīrā Gulbis nopelnīja 65 ranga punktus, kas jaunnedēļ ļaus pakāpties par vismaz desmit vietām augstāk.

Nākamais turnīrs Latvijas tenisistam ieplānots Francijas pilsētā Marseļā, turklāt to visdrīzāk būs jāsāk jau šīs nedēļas nogalē ar dalību kvalifikācijas kārtā.