×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. septembris, 2015
Drukāt

Juglas vidusskolā izcēlies ugunsgrēks, evakuēti 155 cilvēki (1)

Twitter @PterisLVTwitter @PterisLV

Ugunsgrēks Juglas vidusskolā un sākumskolā, Rīgā, ir lokalizēts un aplēstā degšanas platība ir 400 kvadrātmetri, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste.

Ugunsgrēks lokalizēts īsi pirms plkst.17. Degšanas platība veido 400 kvadrātmetrus, un tā ir uz skolas jumta.

Skolas direktore Aija Melle aģentūrai LETA pastāstīja, ka šonedēļ 1.klases skolēni mācības turpinās Ezerkrasta pamatskolā, savukārt 2.-4.klases skolēni –
Rīgas 63.vidusskolas filiālē Pāles ielā 9. Šīs klases atrodas skolas daļā, kuru skāris ugunsgrēks. Kad ugunsgrēka dzēšanas darbi tiks noslēgti, tiks apsekotas telpas, skaidrojot, kurās no tām nedrīkstēs ienākt ilgāku laika posmu. Melle cer, ka nākamajā nedēļā skolēni varēs atgriezties skolas telpās, kuras nav skāris ugunsgrēks.

Jau ziņots, ka šodien pēcpusdienā Rīgā, Juglas vidusskolā un sākumskolā, izcēlies ugunsgrēks, ir evakuēti aptuveni 155 cilvēki. Bērni tika evakuēti uz blakus esošo stadionu, tāpat, ņemot vērā spēcīgo sadūmojumu, tika evakuēti cilvēki no blakus esošā veikala.

Notikuma vietā strādā 38 ugunsdzēsēji un astoņas tehnikas vienības. Ugunsdzēsēji uzlauž jumta konstrukcijas, lai piekļūtu ugunsgrēka avotam.
Skolas direktore aģentūrai LETA pastāstīja, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesli pašreiz vēl nav skaidri, bet jumts iepriekš ticis remontēts, tādēļ skolas pārstāvji pieļauj, ka skola varēja aizdegties metināšanas darbu laikā. Skolas trešo stāvu ugunsgrēks neesot skāris, bet gan tikai jumta konstrukcijas, pastāstīja Melle. Bojājumi gan tiks nodarīti plašākai teritorijai dzēšanas darbu rezultātā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola, mediķi palīdzību snieguši kādam 11 gadus vecam zēnam, kurš saelpojies dūmus. Zēnam palīdzība sniegta uz vietas, un viņš jau nodots vecāku gādībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nav nekādas ļaunprātīgas dedzināšanas. Pats esmu lielās skolas skolnieks, dzirdēju vadību runājam, ka tā ir metinātāju vaina – vienkārši neprofesionāla rīcība.

Draugiem Facebook Twitter Google+