Uncategorized

Deivisa kausā Latvijai palīdzēs arī Mārtiņš Podžus 0

Latvijas labākajiem tenisistiem Ernestam Gulbim, Andim Juškam un Denisam Pavlovam nākamajā nedēļas nogalē gaidāmajā Deivisa kausa izcīņas Eiropas-Āfrikas zonas otrās grupas pirmās kārtas mačā ar Ēģipti palīdzēs arī jaunais Mārtiņš Podžus, liecina organizatoru informācija.

Gulbis izlasē spēlēs pirmo reizi kopš 2010.gada, bet 17 gadus vecais Mārtiņš Podžus komandā iekļauts otro reizi savā karjerā.

Pašlaik Gulbis ATP vienspēļu rangā ieņem 71.vietu, Juška atrodas 528.pozīcijā, Pavlovs ieņem 654.vietu, bet Mārtiņš Podžus ir 1780.vietā.

Kā ziņots, arī Ēģiptes izlasē uz gaidāmo maču iekļauti trīs ATP vienspēļu rangā augstāk esošie tenisisti. Latvijas pretiniekus pārstāvēs Mohameds Safvats (ATP vienspēļu rangā 419.vieta), Šerifs Sabrijs (684.pozīcija) un Karims-Mohameds Māmons (722.pozīcija).

Kā ceturtais spēlētājs izlasē ticis šobrīd ATP vienspēļu ranga 1314.pozīcijā esošais Omārs Hedajets.

Arī dubultspēļu rangā no šiem tenisistiem pašlaik visaugstāk ir Safvats, kurš ieņem 632.pozīciju.

Abu izlašu cīņa no 10. līdz 12.februārim risināsies Kairā atklātajos kortos uz sarkanā māla seguma.

Līdz šim abas komandas savā starpā nav spēlējušas, tāpēc norises vietu noskaidroja izlozē.

Latvijas izlase jaunākajā Deivisa kausa izcīņas rangā atrodas 52.vietā, bet Ēģipte ieņem 67.pozīciju.

Lai atgrieztos Deivisa kausa Eiropas-Āfrikas zonas pirmajā grupā, Latvijas komandai kopumā būs jāizcīna trīs uzvaras.

Otrajā kārtā šī pāra uzvarētāji un zaudētāji spēkosies ar Ungārijas un Īrijas dueļa attiecīgi uzvarētājiem vai zaudētājiem.

Kā ziņots, Latvijas izlase Deivisa kausa izcīņas Eiropas-Āfrikas zonā spēlēs otro gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā latvieši sākotnēji ar 4-1 pieveica Grieķiju, bet pēc tam ar 2-3 zaudēja Dānijai. Abi mači tika aizvadīti izbraukumā, un nevienā no tiem Latvijai nepalīdzēja vadošais tenisists Gulbis.

LA.lv