×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. augusts, 2013
Drukāt

“Demokrātisko patriotu” dibinātāja Brante pamet biedrību

LETALETA

“Demokrātiskie patrioti” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja vietniece Ieva Brante izstājusies no biedrības, informēja pati Brante.

 

Brante iniciējusi arī jautājumu par biedrības “Demokrātiskie patrioti” pārtapšanu par politisko partiju, bet, vērojot procesus, kas attīstījās biedrībā, viņai neesot pieņemamas tendences, ka sabiedriska organizācija kļūst par atsevišķu personu “kabatas” partiju. Tāpēc viņa nolēma no biedrības izstāties, ko valde ir apstiprinājusi.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Saeimas deputāts Dāvis Stalts sacīja, biedrībai pārtopot par partiju, atsevišķiem cilvēkiem varētu kļūt neizturams šis temps lielas slodzes un darba apjoma dēļ. Kopumā viņam esot grūti komentēt Brantes lēmumu un pārmetumus, turklāt Stalts uzsver, ka visi lēmumi biedrībā tiek pieņemti “ļoti demokrātiskā stilā”.

Stalts arī uzsver, ka partijas veidošana prasa “milzīgu enerģiju”, turklāt, piesaistot jaunus cilvēkus un veicot šos sagatavošanas darbus, notiek arī “līderu lomu sadale”, tāpēc var uzskatīt par “normālu procesu” to, ka kādi cilvēki to neiztur.

Brante norāda, ka bija aktīva biedrības biedre, kas strādāja pie ģimenes tiesību jautājumu sakārtošanas un pilnveidošanas, aizstāvot ģimeņu tiesības, un pieprasīja transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa atlaidi bērniem ar pārvietošanās traucējumiem.

Brante aktīvi līdzdarbojoties Krīzes centrā “Skalbes”, uzsāka darbu pie projekta “Par ģimeni”, kur viens no projekta mērķiem ir pievērst sabiedrības uzmanību ģimenei kā visa pamatvērtībai. Viņa pievērš uzmanību mazāk aizsargāto iedzīvotāju sociālo grupu problēmām.

Brante, kā juriste, arī turpmāk strādās pie ģimenes tiesību jautājumiem, turpinot vairākus iesāktos sabiedriskos projektus un aktīvi paudīs savu nostāju jautājumos, kas ir saistīti ar politiku, sabiedrības izglītošanu un attīstību, kā arī likumu pilnveidošanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+