×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. februāris, 2014
Drukāt

Desmit iecienītākās randiņu vietas Latvijā

Foto: LETAFoto: LETA

Strūklakas Rožu laukumā Cēsīs.

Var satikties domās ar sevi, ar tuviniekiem, draugiem, taču ir reizes, piemēram, kādi svētki, kad gribas satikt cilvēku tieši – paspiest viņam roku, labvēlīgi uzsmaidīt un vēlēt vislabāko. Daudzi vēlas, lai satikšanās brīdis izvērstos neierastāks un romantisks. Kur tad lielākajās Latvijas pilsētās ir iecienītākās randiņu vietas? Atbildi guvu, aptaujājot tūrisma informāciju centru darbiniekus.

  1. Rīgā tikšanos mēdz norunāt vai nu pie Centrālās dzelzceļa stacijas pulksteņa, vai arī pie ”Laimas” pulksteņa, kuru uzstādīja 1924. gadā ar praktisku nolūku – lai rīdzinieki ierastos darbā precīzi laikā. 1936. gadā pulksteni dekorēja ar valsts lielākā saldumu ražotāja – ”Laimas” – nosaukumu un logotipu.
  2. Talsos – pilsētas centrā pie veikala ”Rimi” vai pie Talsu ezera grilbārā restorānā “RRoooMM” ar pasakaini skaistu skatu uz ezeru un pilskalnu. Šo vietu iecienījuši gan lietišķi darījuma cilvēki, gan uz romantiku noskaņoti atpūtnieki.
  3. Katrs, kas reiz apmeklējis Kuldīgu, teiks – tā ir īpaša vieta, kur, klusi čalodama, gar senajiem mūriem plūst Alekšupīte, aicinot ikvienu izbaudīt noslēpumainās un romantiskās pilsētas šarmu. Iecienītākā randiņu vieta esot Pils ielas promenāde ar soliņiem.
  4. Ventspilī mīlētāji romantiskām pastaigām norunā tikties jūras krastā vai pie Dienvidu mola.
  5. Liepājā, protams, viens otru nepazaudēsiet, ja tiksieties Rožu laukumā vai pie ieejas tirdzniecības centrā ”Kurzeme”.
  6. Cēsīs sarunāto draugu viegli sastapt Vecpilsētas sirdī – Rožu laukumā, Cēsu pils vai Maija parkā.
  7. Jēkabpilī ir pat trīs satikšanās vietas: promenādē pie dambja, Vecpilsētas laukumā pie pulksteņa vai Mežaparkā pie šūpolēm.
  8. Valmiera mīlētājus priecē ar pastaigu taku gar Gaujas stāvajiem krastiem. Iecienīts esot arī restorāns – džeza klubs ”Parks”, īpaši vasarā – kafejnīcas ”Jauna Saule” terase.
  9. Daugavpilī mēdz satikties vai nu Daugavpils Universitātes priekšlaukumā pie Saules pulksteņa, vai arī pilsētas centrālajā parkā soliņu alejā, kur pērn izveidoti unikāli dažādu formu soliņi.
  10. Siguldā visiecienītākā tikšanās vieta ir Stacijas laukumā pie mūsdienīgā ”Laimas” pulksteņa, kas atklāts pērn un darbojas ar Šveices pulksteņa precizitāti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+