Mobilā versija
+14.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Deviņas frāzes, kuras nekad nesaki savam vīrietim

1. Domā, ko runā!

1no10
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Viena no laulības labākajām sastāvdaļām ir iespēja justies tik brīvi kopā ar savu vīru, lai varētu viņam atklāt teju visu. Taču – ja tu nepiedomāsi pie tā, ko saki, un bargi šausi ārā visu, kas uz mēles, tas var sāpīgi ievainot tavu otro pusīti un ilgtermiņā kaitēt jūsu abu attiecībām. Laipna izturēšanās vienam pret otru ir prasme, kas jāapgūst pāra attiecībās. Lūk, deviņas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu sacīt savam vīrietim.

  1. Domā, ko runā!
  2. Jā, man bija orgasms (ja tev tas nebija)
  3. Tu esi tāds pats, kā tavs tēvs
  4. Kad tu atradīsi jaunu darbu?
  5. Mana māte brīdināja, ka tu tā rīkosies!
  6. Atstāj to manā ziņā – izdarīšu pati!
  7. Tu vienmēr vai tu nekad…
  8. Vai tu tiešām domā, ka šīs bikses izskatās labi?
  9. Ak vai, mums atkal jātiekas ar to tavu draugu?
  10. Lūdzu, pieskati bērnus. Bet nedari tā un nedari šitā…

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+