Latvijā
Novados

“Dievs dod divas minūtes laika!” Gulbenietis stāsta par izglābšanos pēc auto ielūšanas ledū 16

Ekrānšāviņš no “Bez Tabu” sižeta.

“Dievs cilvēkam dod divas minūtes laika!” tā gulbenietis TV3 raidījumam “Bez Tabu” stāstīja par dramatiskām minūtēm savā dzīvē – par izglābšanos pēc auto ielūšanas ledū.

Aculiecinieku video par šo notikumu parādījās sociālajos tīklis. Raidījuma veidotāji uzmeklēja 50 gadus vecp kungu Gulbenes pusē. Pēc “Bez Tabu” vārdiem – vīrietis aizvien nav atguvies pēc piedzīvotā.

“It kā ledus bija biezs. It kā pats staigāju, makšķerēju. Vienā vietā neķērās, braucu tā slaidi uz citu pusi, gar malu laidu uz savu līdaku vietu. Ātrums bija kādi 70 kilometru stundā. Tajā dienā bija arī ūdens uz ezera, un es neredzēju to lāmu,” notikumus atcerējās kungs.

Vīrietis ar auto uzbrauca uz Pinteļa ezera ledus Beļavas pagastā.

“Labi, ka strādāja elektriskie logi, jo durvis nevarēju atvērt. Attaisīju uzreiz abus vaļā, tiku krastā un pēc tam nācu mājās slapjš kā žurka. Es vairs pat negribu iet uz ezeru. Dievs dod divas minūtes tikt ārā no mašīnas. Ir tie, kuri tic Dievam, tie, kuri netic, bet kaut kas tur augšā ir. Es pat ienaidniekam nenovēlētu tādu pārdzīvojumu!” šokā vēļ aizvien bijis vīrietis.

Jau ziņots, ka vadītājam jārēķinās ar atbildību par atrašanos ar automašīnu uz ledus un par kaitējuma nodarīšanu dabas videi.

Saistītie raksti
LA.lv