×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. marts, 2012
Drukāt

Dimanta: aiz budžeta konsolidācijas esam pazaudējuši cilvēku

dimanta_ruta1

Aiz budžeta konsolidācijas cipariem valsts ir aizmirsusi par cilvēku individuālajām vajadzībām un problēmām, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā “Labrīt, Latvija!” atzina labdarības organizācijas “ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

“Aiz lielās konsolidācijas mēs esam pazaudējuši cilvēku. Tā konsolidācija jau notiek nevis uz procentu, bet reālu cilvēku rēķina (..). Un kad katrs cilvēks satiekas ar savu individuālo nelaimi, piemēram, onkoloģijas slimnieks, kurš valstij izrādās par dārgu, – mēs esam pārliecinājušies, ka līdzcilvēkiem šis cilvēks nav par dārgu. Viņi ir gatavi dalīties, atvērt savu maku un no desmit latiem vienu latu iedot. Un ja tādu cilvēku ir 26 tūkstoši, tad šis onkoloģiskais slimnieks ir izglābts,” teica Dimanta.

Viņa atzina, ka cilvēki pēdējā laikā arvien vairāk saprot savu līdzcilvēku problēmas un nelaimes – ja pagājušais gadsimts bija izteikts individuālisma gadsimts, tad tagad ir kļuvis skaidrs, ka bez kopienas atbalsta “arī tas ģēnijs nevar sev matus nogriezt vai ielu izšķūrēt”.

“Katram cilvēkam tomēr ir liela nozīme šajā valstī, neskatoties uz to, vai viņš saņem minimālo algu vai ir bagāts,” uzsvēra “ziedot.lv” vadītāja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+