×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. maijs, 2016
Drukāt

Dimiters gaida Krievijas karaspēku, DP atgādina par vārda brīvību (19)

Foto: LETAFoto: LETA

Bardu Kasparu Dimiteru satracinājis valdības lēmums parakstīt Stambulas konvenciju, un savā blogā nebruks.lv viņš uzrakstījis kaismīgu manifestu, aicinot iet ielās, “lai valsts un kultūras varu sagrābušajiem to atņemtu”.

“Šodienas marksisti (kultūr jeb Frankfurtes) pasauli pārveido pēc ideoloģijas, kas miesas un dvēseles nokauj jau bērniem. Pirmie bija vienkārši necilvēki. Ar šiem tik vienkārši vairs nav, jo tas jau ir valsts varas sātanisms, kas uz savas ideoloģijas altāriem upurē bērnus,” sprediķo Dimiters.

Vienīgo glābiņu un pretsvaru “sātanistiem” Dimiters saskata kaimiņvalstī Krievijā. Dimiters raksta: “Lūdzu Dievu, lai Krievijas karaspēks pēc iespējas ātrāk šos NATO apsargātos sātanistus no Latvijas padzen – kamēr mūsu bērni un mazbērni ar varu vēl netiek piespiesti izvēlēties kļūt par dzimumkropļiem.”

Dimiters norāda, ka “tikt galā ar krieviem mums IR pieredze. Latvija LPSR sastāvā bija PSRS ārzemes un pēc LPSR laika tauta vismasveidīgākajā veidā apliecināja, ka Atmodai ir gatava. Pēc divām pēcatmodas dekādēm šodien šādas tautas vairs nav. Tikt galā ar dzimummaiņas sātanistiem mums pieredzes nevar būt, jo sabiedrība ar mediju tehnoloģijām ir neitralizēta – gan mediju, gan valsts varas groži ir rokās pašiem bērnu dvēseļu bendēm jeb sātanistiem.”

Drošības policijas pārstāvji ziņu aģentūrai BNS atzinuši, ka dienesta vērtējumā 11. maijā publicētais raksts ir provokatīvs un tendenciozs, kā arī atbilst Krievijas ģeopolitiskajām interesēm šķelt Latvijas sabiedrību.

Tomēr DP norāda, ka Latvijas Republikas Satversmes 99.pants ikvienam paredz tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību, savukārt Satversmes 100. pants ikvienam garantē tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus, un aizliedz cenzūru, tādējādi dziesminieks nav saucams pie kriminālatbildības.

Interesanti, ka tikai pirms nedaudz vairāk kā gada, 2015. gada 7. aprīlī, Kaspars Dimiters savā Twitter kontā ierakstīja: “Krievija ir ārkārtīgi bīstams un neprognozējams kaimiņš.” Diez, kas kaimiņvalstī šī gada laikā tik krasi mainījies?

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Ko Dievs grib sodīt – atņem prātu un tā sākot ar to , kā ieradies Iecavas internātskolā ar ģitāru un kačāji savu, vai zini , kas ir mana māte; tad milicijā ar mātes slavu tiki izpirkts; tad … un šodien pašam jāmeklē , kurš izpirks – laikam paliek tikai Kremlis….

 2. Tas ir ka likums, ka sovjetiskts, ta vai nu melis, faktu sagrozitajs, propagandists, vai viss kopa – ne visai gudrs Sharikovs, jo kadu varda brivibu vins gaida Krievija. Nav pat smiekligi. Un nozelojami, pat apvainojosi, ka vins visus mus par mulkiem uzskata, ko tadu cenzdamies ieboret

 3. ja shitas saucamais dziesminieks netiks njemts pie dziesmas,tad gaidiet veel no vinja kaadus “briinumus”.Vai nu arii sacis lietot spaisu.

 4. Personigi es domaaju,ka vinjsh nav plaanpratiigs,bet vinjam kaads ir labi samaksaajis.Jo tadu idiotismu var penteret tikai vai nu galigs psihenes iemiitnieks,vai nu valsts nodevejs.Tur tiesham vajadzeetu vinju ielikt uz ppabaudi,ja to neizdariis,tad paliek otrs variants.

 5. Kādreiz tiešam priecājos par K.Dimiter dziesmām. Nāca laiks un pārsteigums ,sāka dziedāt svešā mēlē un valstī. Nācās izvērtēt cilvēkā notikušās pārmaiņas.Skumji ka cilvēkam ir pietrūcis gara gaismas un tas iet Malduuguns izgaismoto taku. Žēl ,Žēl ,Žēl ..ir žēl ka cilvēkam pietrūkst elementārā ,cēloņu-seku sakarību analīzes spējas..žēl.

 6. Piekrītu Dimiteram! Visu cieņu par uzdrīkstēšanos paust savas domas šajā šakāļu valstī

 7. Tauta nozombēta un vienīgajam Dimiteram ir drosme pateikt publiski taisnību, kas ar jums,,latviešiem,, notiek?

 8. DP divas alternatīvas šo tipu uz cietumu vai psih.slimnīcu

 9. Man ir kauns par Dimiteru.

 10. Dimiteram pavisam kauna vairs nav.

 11. Jautājums nav, kas kaimiņvalstī šī gada laikā tik krasi mainījies kaimiņvalstī,-
  jautājums ir,- kas šī gada laikā tik krasi mainījies mūsējā.
  Un atbildes patiesi neiepriecina.

 12. Jā,tikai viena Krievija pie visa vainīga….Tas jau sen visiem apnicis….Un tiešām – pirms gada vel likās,ka mazums,kas ar to Krieviju….bet šodien jau mēs redzam ,ko darām pasi savā ES…kam durvis atvērtas un nevienam pat sapņos nerādās – kas varētu notikt pēc gada,jo laiks sācis neiedomājami ātri steigties…..un pēdējā pusotra gada laikā vien jau notikumi stipri izmainījuši pasauli…..

 13. Patiesam,kad izbeigsies sis murgs par asinaino Krieviju.Mums jau vairak darit nav ko, ka tikai Krieviju vainot visas nelaimes un grekos. Kad beigsies si jusu amerikanu propoganda.Sportistiem neveicas-vainigs Putins,skolotajiem mazas algas-vainigs Putins,medicina nolaista lidz klinkim-vainigsPutins, cilvekiem mazas algas un pensijas-vainigs atkal asinainais Putins u.t.t……….Beidziet vienreiz cilvekiem galvu jaukt-stulbeni gatavie!

Draugiem Facebook Twitter Google+