Juris Kalniņš

“Dinamo” Prāgā sāk ar uzvaru papildlaikā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti pārbaudes turnīru Prāgā pirmdien sāka ar uzvaru papildlaikā pār Kazaņas “Ak Bars” – 3:2.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Turnīra pirmajā mačā malā palika abi Rīgas “Dinamo” vecākie spēlētāji – aizsargi Sandis Ozoliņš un Rodrigo Laviņš. Bet vārtu drošība tika uzticēta čeham Jakubam Sedlāčekam.

Rīdzinieku labā pamatlaikā vārtus guva nomināli otrās maiņas uzbrucēji Pols Šekura un Miks Indrašis, kuriem līdzās darbojās Roberts Bukarts. Papildlaikā uzvaru atnesa Kails Vilsons.

Komandas izmeta arī nestandarta pēcspēles metienu sēriju, kurā meistarīgāki bija kazaņieši (2:0). 2012. gada pasaules čempionu vārtsargu Konstantīnu Baruļinu nespēja apspēlēt Vilsons, Šekura, Indrašis, Bukarts un Andris Džeriņš.

Pirmajā periodā, spēlējot četri pret četri, uzbrukuma zonā meistarīgi ar pretinieku tika galā Arvīds Reķis, labi noliekot ripu uz nūjas Šekuram. Kanādietim gan metiens praktiski tukšos vārtos nesanāca, taču viņš turpināja cīņu, atklājot rezultātu – 1:0.

Pēcāk divas ripas iemeta “Ak Bars” – pirmo, spēlējot četri pret četri, bet otro – mazākumā. Otrā perioda noslēgumā roku meistarību nodemonstrēja Indrašis, apmulsinot teju visu Kazaņas piecinieku un izspēlējot sieniņu ar vienaudzi Bukartu, pēc kuras atlika iemest tukšos vārtos – 2:2. Tik viegli tas nemaz nav, jo līdzīgā situācijā trešā perioda sākumā, saņemot perfektu piespēli no Aleksandra Ņiživija, notrīcēja Meta Robinsona roka.

Rītvakar 18.30 “Dinamo” otrā spēle pret mājiniekiem Prāgas “Lev”, kas vakar vakarā samēroja spēkus ar Ufas “Salavat Julajev”.