“Dinamo” zaudē Novokuzņeckā un tuvojas antirekordam 0

Rīgas „Dinamo” hokejisti pirmdien KHL mačā Novokuzņeckā ar 1:3 piekāpās „Metallurg”, ciešot sesto zaudējumu pēc kārtas.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Rīgas kluba antirekords ir pirmajā KHL sezonā piedzīvotie astoņi zaudējumi pēc kārtas.

Novokuzņeckā pirmo reizi šosezon „Dinamo” kreklu pielaikoja Juris Upītis, spēlējot trešajā uzbrucēju maiņā ar Andri Džeriņu un Gintu Meiju. Pirmajā periodā šis virknējums komandai nopelnīja divus vairākumus, tiesa, partneri centienus neatbalstīja un pēc 20 minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja 0:2. Pirmos vārtus rīdzinieki zaudēja klasiskā veidā – Miks Indrašis trāpīja pa vārtu stabiņu un uzreiz pretuzbrukumā izcēlās mājinieku rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Bumagins. Otrā ripa Mikaela Telkvista cietoksnī ielidoja, kad Guntis Galviņš vairākumā uz pretinieku zilās līnijas pazaudēja ripu un pretuzbrukumā aizskrēja Antons Lazarevs.

Otrā perioda sākumā Pols Šekura vairākumā uzņēmās iniciatīvu un deficītu samazināja, mūsējie uzbruka vairāk, tomēr rezultātu izlīdzināt nespēja. Tā vietā vairākumā trešo ripu Novokuzņeckai iemeta Ņikita Viglazovs.

Spēles beigu daļā Staņislavs Romanovs izaicināja uz kautiņu Mika Indraši un mūsu zelta roku īpašnieks nenobijās. Dūru vicināšanā pārāks bija pretinieks, taču Miks izrādīja labu pretestību. „Dinamo” vēl bija divi vairākumi, tomēr spēli izglābt neizdevās.

Maskavas „Spartak” šodien Habarovskā uzvarēja „Amur” (2:1), nobīdot Rīgas „Dinamo” uz pēdējo vietu Rietumu konferences tabulā. Maskaviešiem ir 48 punkti, bet Arta Ābola padotajiem – 46. Novokuzņeckas, kas austrumos jau pasen kā vairs necīnās par izslēgšanas spēlēm, rēķinā ir 52 punkti.

Regulārā čempionāta pēdējo izbraukumu rīdzinieki noslēgs trešdien Novosibirskā ar maču pret Artūra Kuldas pārstāvēto „Sibirj”, kas šodien savā laukumā ar 2:5 piekāpās Oskara Bārtuļa Doņeckas „Donbass”. Bārtulis spēlēja 19 minūtes, Kulda – 24.