Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
26. maijs, 2015
Drukāt

Diriģents Rubiķis plāno turpināt darbu Krievijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Diriģents Ainārs Rubiķis plāno turpināt darbu Krievijā un ir jau saņēmis vairākus piedāvājumus, aģentūrai BNS sacīja Rubiķis.

Konkrētus plānus diriģents neatklāja, bet atzina, ka darbs Krievijā turpināsies un viņam ir vairāki piedāvājumi no Krievijas.

“Varu teikt paldies kolēģiem no kaimiņzemes, ka viņi māk atšķirt kultūru no politikas. Lielākā daļa Krievijas inteliģences ir gatavi strādāt ar cilvēkiem no visām valstīm,” teica Rubiķis.

Kopš 2012. gada Rubiķis bija Novosibirskas valsts operas muzikālais vadītājs, līgums ar teātri šosezon beidzas.

Rubiķis absolvējis Latvijas Mūzikas akadēmiju kordiriģēšanas un simfoniskā orķestra diriģēšanas specialitātēs. 2010.gadā viņš guva starptautisku ievērību ar uzvaru 3. Starptautiskajā Gustava Mālera diriģentu konkursā Vīnē. 2011. gadā viņš saņēma “Nestlé” un Zalcburgas jauno diriģentu festivāla balvu.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+