Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
26. maijs, 2015
Drukāt

Diriģents Rubiķis plāno turpināt darbu Krievijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Diriģents Ainārs Rubiķis plāno turpināt darbu Krievijā un ir jau saņēmis vairākus piedāvājumus, aģentūrai BNS sacīja Rubiķis.

Konkrētus plānus diriģents neatklāja, bet atzina, ka darbs Krievijā turpināsies un viņam ir vairāki piedāvājumi no Krievijas.

“Varu teikt paldies kolēģiem no kaimiņzemes, ka viņi māk atšķirt kultūru no politikas. Lielākā daļa Krievijas inteliģences ir gatavi strādāt ar cilvēkiem no visām valstīm,” teica Rubiķis.

Kopš 2012. gada Rubiķis bija Novosibirskas valsts operas muzikālais vadītājs, līgums ar teātri šosezon beidzas.

Rubiķis absolvējis Latvijas Mūzikas akadēmiju kordiriģēšanas un simfoniskā orķestra diriģēšanas specialitātēs. 2010.gadā viņš guva starptautisku ievērību ar uzvaru 3. Starptautiskajā Gustava Mālera diriģentu konkursā Vīnē. 2011. gadā viņš saņēma “Nestlé” un Zalcburgas jauno diriģentu festivāla balvu.

Pievienot komentāru

Senā Zīda ceļa māksla "Rīgas Biržā"Par godu Ķīnas un Latvijas diplomātisko attiecību 25. gadadienai no 2016. gada 22. oktobra līdz 2017. gada 8. janvārim Mākslas muzejā "Rīgas birža" būs skatāma Senās Ķīnas mākslas izstāde "Zīda ceļš", kas tapusi sadarbībā ar organizāciju "Art Exhibitions China".
Draugiem Facebook Twitter Google+