Mobilā versija
+2.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
26. maijs, 2015
Drukāt

Diriģents Rubiķis plāno turpināt darbu Krievijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Diriģents Ainārs Rubiķis plāno turpināt darbu Krievijā un ir jau saņēmis vairākus piedāvājumus, aģentūrai BNS sacīja Rubiķis.

Konkrētus plānus diriģents neatklāja, bet atzina, ka darbs Krievijā turpināsies un viņam ir vairāki piedāvājumi no Krievijas.

“Varu teikt paldies kolēģiem no kaimiņzemes, ka viņi māk atšķirt kultūru no politikas. Lielākā daļa Krievijas inteliģences ir gatavi strādāt ar cilvēkiem no visām valstīm,” teica Rubiķis.

Kopš 2012. gada Rubiķis bija Novosibirskas valsts operas muzikālais vadītājs, līgums ar teātri šosezon beidzas.

Rubiķis absolvējis Latvijas Mūzikas akadēmiju kordiriģēšanas un simfoniskā orķestra diriģēšanas specialitātēs. 2010.gadā viņš guva starptautisku ievērību ar uzvaru 3. Starptautiskajā Gustava Mālera diriģentu konkursā Vīnē. 2011. gadā viņš saņēma “Nestlé” un Zalcburgas jauno diriģentu festivāla balvu.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (1)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+