×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Diskutē par breksita sarunām (1)

Terēze Meja. Foto-LETA/AFPTerēze Meja. Foto-LETA/AFP

Britānijas premjerministre Terēza Meja  paziņojusi, ka sarunām par Britānijas tirdzniecību nākotnē ar Eiropas Savienību  jānotiek vienlaikus ar breksita sarunām.

ES 27 dalībvalstu līderi sestdien Briselē vienbalsīgi pieņēma stingras vadlīnijas divus gadus ilgajām sarunām par Britānijas izstāšanos no bloka. Vadlīnijas paredz sarunās ievērot pakāpenību, tas ir, sākotnēji vienoties par Britānijas izstāšanās nosacījumiem, tostarp par Apvienotajā Karalistē šobrīd dzīvojošo pārējo ES dalībvalstu pilsoņu tiesībām un par izstāšanās “rēķinu”, un tikai pēc tam pāriet pie sarunām par turpmākajām Britānijas un ES attiecībām. Meja atzina, ka “ES līderi vēlas sākt sarunas par naudu,” ar to domājot izstāšanās “rēķinu”, kas aplēsts uz 60 miljardiem eiro. Meja piebilda, ka “sarunu beigās jābūt skaidram ne tikai par breksita nosacījumiem, (..) bet arī to, kādas būs mūsu attiecības nākotnē”. Premjere norādīja, ka abas puses ir vienisprātis par nepieciešamību ātrāk apspriest vairākus jautājumus, tostarp par Apvienotajā Karalistē šobrīd dzīvojošo pārējo ES dalībvalstu pilsoņu tiesībām un pārējās dalībvalstīs dzīvojošo Britānijas pilsoņu tiesībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+