Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. maijs, 2016
Drukāt

Divi dzērājšoferi mēģina piekukuļot policistus

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

Aizvadītā nedēļas nogalē uzsākti divi kriminālprocesi pret autovadītājiem, kuri mēģinājuši piekukuļot policistus, lai netiktu noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli par braukšanu alkohola reibumā, informēja Valsts policijas (VP)Zemgales reģiona pārvaldē.

Viens no gadījumiem reģistrēts 6.maijā pulksten 19.00 Kokneses pagastā. 1946.gadā dzimušajam vīrietim, kurš vadījis automašīnu “Volvo S80”, tika konstatēts 2,79 promiļu reibums. Lai izvairītos no soda, vīrietis piedāvājis policistiem 300 eiro. Otrs gadījums reģistrēts 7.maijā pulksten 3.27 Bauskā. 1991.gadā dzimušajam vīrietim, kurš vadīja automašīnu “Audi 80 Avant”, tika konstatēts 0.97 promiļu reibums, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, mēģinājis piedāvāt 100 eiro.

Uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas “Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, došanu vai piedāvāšanu vai par kukuļa apsolīšanu pēc tā pieprasīšanas personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai apsolītāja, vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais, piedāvātais vai apsolītais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai. Tas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (53)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+