×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. decembris, 2016
Drukāt

Diviem jauniešiem dzimšanas dienas ballīte beidzas ar protokoliem

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākām personām, kuras skaļi bļaustījās kāda nama pagalmā.

Ierodoties norādītajā adresē, pamanīti trīs jaunieši, kuriem izskaidrots ierašanās iemesls. Personas paskaidroja, ka vienā no dzīvokļiem notiek dzimšanas dienas ballīte. Sarunas laikā radās aizdomas, ka jaunieši bija lietojuši alkoholiskos dzērienus. Pārbaudot personas datus, konstatēts, ka viens no ballītes viesiem ir nepilngadīgs.

Pēc mirkļa pie policistiem pienāca vēl viens jaunietis, kurš pastāstīja, ka ir ballītes rīkotājs. Jaunietim vaicāts, vai viņš zinājis, ka viens no viņa viesiem ir nepilngadīgs un ir lietojis alkoholiskos dzērienus. Jaunietis, paskaidroja, ka visi viesi, izņemot vienu, ir pilngadīgi.

Ballītes rīkotājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par nepilngadīgā iesaistīšanu alkoholisko dzērienu lietošanā. Likums paredz, ka par šo pārkāpumu uzliek naudas sodu no 35 līdz 140 eiro.

Savukārt nepilngadīgais jaunietis nogādāts Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā, kur tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude. Pēc ekspertīzes jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+