Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
1. oktobris, 2014
Drukāt

Divus pusaudžus pieķer vairāku zādzību pastrādāšanā Krāslavas novadā

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ilustratīvs attēls

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki par dažādas veida zādzību pastrādāšanu Krāslavas novadā nākuši uz pēdām diviem pusaudžiem, informē VP LRP.

Policijā klāsta, ka no augusta Krāslavas novadā reģistrētas dažāda rakstura zādzības – vairāku velosipēdu no daudzdzīvokļu namu kāpņutelpām, vienas automašīnas zādzība no neiežogota privātmājas pagalma, kā arī mantu zādzība no kādas daļēji apdzīvotas mājas.

Aizdomās turamos pusaudžus aizturēja pēc tam, kad viņi, izvizinoties ar Skaistas pagastā zagtu automašīnu, pameta to Rēzeknes novadā. Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja 1999. un 2000.gadā dzimušus jauniešus. Abi jau agrāk ir nonākuši policijas redzeslokā.

Turpinot izmeklēšanu, jaunieši atzinās vēl septiņu iepriekš minēto zādzību izdarīšanā. Policijai izdevās atrast un atdot trīs velosipēdus un automašīnu. Izmeklēšana kriminālprocesos turpinās.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājās (1)Krustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+