×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. janvāris, 2015
Drukāt

Dodas pret islāmu vērstā gājienā (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

A man holds up a poster reading "!No! islamization of Europe!" as he takes part in a rally by a mounting right-wing populist movement on January 5, 2015 in Berlin. Counter-demonstrations were called for several cities against the group "Patriotic Europeans Against the Islamisation of the Occident", or PEGIDA, whose weekly anti-immigrant street protests have been condemned by church, business and political leaders.

“Antiislamizācijas” kustības demonstrācijas, kas pērn aizsākās Vācijas pilsētā Drēzdenē, uzsāktas arī valsts galvaspilsētā Berlīnē, kur vakar notika pirmais šāda veida gājiens.

Kustības “Berlīnes patrioti pret Rietumu islamizāciju” organizētāji aicināja vairākus simtus cilvēku pirmdien pulcēties pie pilsētas rātsnama, lai dotos gājienā uz Brandenburgas vārtiem. Tomēr paredzams, ka protestētāju skaits būs krietni mazāks par tiem, kas gatavojas piedalīties pretdemonstrācijās, kuru organizēšanu uzņēmušies pilsētas antifašistiskie aktīvisti un galvaspilsētas turku kopiena, cerot uz pretdemonstrācijām sapulcināt līdz 11 tūkstošiem cilvēku. Uz notikuma vietu tiks nosūtīts liels skaits policistu, lai nepieļautu abu pušu sadursmes.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Viņu sievietes neko citu nezin, ka tikai dzemdēt katru gadu bērnus!!! Paliek stavoklī jau 12 gadu vecumā!!! Lasīju žurnālā GEO, kur Etiopijā katru gadu 30 miljoni sieviešu dzemdē un 5 miljoni no viņam dzemdibās mirst…VAI 12- gadigs bērns var piedzmdēt! DABĪGI, KA MIRST!!! Viņi NEKAD nesapratīs mūs un mēs NEKAD nesapratīsim viņus!!! Esam ĻOTI tālu viens no otra visos aspektos!!! VAI TO TIK GRŪTI SAPRAST???????? KATRAM JĀDZĪVO SAVĀ ZEMĒ UN VALSTĪ, JA GRIBAM MIERU, SATICĪBU, MĪLESTĪBU UN LAKLĀJĪBU!!!

  2. NENONIECINU VĀCU TAUTAS PROTESTA GĀJIENUS PRET ISLAMISMU VĀCIJĀ!!! VĀCIJA IR DOMĀTA VĀCU TAUTAI KĀ VIENĪGA VIETA UZ PASAULES, KUR VAR RUNĀT SAVĀ DZIMTAJĀ VALODĀ, KUR VAR DZĪVOT VĀCISKAJĀ VIDĒ! Ja vāciesi nebūtu gudra un strādīga tauta, citiem tur nebūtu ko darīt, saņemot lielas algas!!! TĀ LŪK MĪĻIE!!! VĀCIJAI nav nepieciešami teroristi, sliņķi, pabalstu saņēji, nemiera cēlāji, seksa meistari…

  3. cerams, ka pēc notikumiem Parīzē vācieši nāks pie prāta un beidzot tiks aizliegtas šīs kustības pretinieku demonstrācijas

Draugiem Facebook Twitter Google+