Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. marts, 2014
Drukāt

Doma baznīcā noticis leģionāru piemiņas dievkalpojums

Foto-LETAFoto-LETA

Leģionāru piemiņas pasākuma dalībnieki pulcējas pie Doma baznīcas, lai dotos gājienā uz Brīvības pieminekli.

Šorīt plkst.10 Doma baznīcā sākās leģionāru piemiņas dievkalpojums. Savukārt ārpusē Doma laukumā aptuveni 20 cilvēki protestēja pret “nacisma glorifikāciju”.

Kā novēroja aģentūra LETA, baznīca bija cilvēku pārpildīta. Preses pārstāvjus dievkalpojumā neielaida.

Pie Doma baznīcas cilvēkiem tika dalītas lentītes Latvijas karoga krāsās.

Doma laukumā lielā skaitā dežurē arī policija. Policisti atvesti ar vairākiem autobusiem, kas novietoti turpat pie baznīcas.

Policija izveidojusi blīvu ķēdi, lai norobežotu protestētājus. Protestētāji savu viedokli pauž krievu, angļu un vācu valodās.

Kā ziņots, Rīgā šodien notiek latviešu leģionāru piemiņai veltīti pasākumi, kuru laikā tā sauktie antifašisti piketēs pret “nacisma glorifikāciju”.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+