×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
6. marts, 2014
Drukāt

Dombrovskis atsauc savu kandidatūru par labu Junkeram (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc tikšanās ar Reformu partijas pārstāvjiem, lai pārrunātu ar valsts budžeta 2014.gadam izskatīšanu parlamentā saistītos jautājumus.

Ekspremjers Valdis Dombrovskis atsaucis savu kandidatūru Eiropas Komisijas prezidenta amatam, lai tādējādi apvienotu spēkus bijušā Luksemburgas premjera Žana Kloda Junkera atbalstam, kandidējot uz šo amatu, informēja “Vienotības” pārstāve Laila Timrota.

Viņš pauž uskatu, ka, tā kā citas Eiropas politiskās partijas izvirzījušas spēcīgus kandidātus, lai panāktu vislabākos rezultātus, Eiropas Tautas partijai nepieciešams apvienot spēkus par labu vienam kandidātam, kurš bauda visplašāko atbalstu. Tādēļ arī “Vienotības” delegāti ETP kongresā atbalstīšot Junkeru.

Informējot ETP prezidentūru par savas kandidatūras atsaukšanu, Dombrovskis uzsvēris, ka, lai Eiropas Parlamenta vēlēšanās iegūtu iedzīvotāju uzticību un atbalstu, ETP piedāvājumā ir svarīgi koncentrēties uz iniciatīvām, kas ES valstīs nodrošinās ilgtspējīgu izaugsmi, jaunu darba vietu radīšanu un konkurētspējas nostiprināšanu, kam arī jābūt svarīgākajai prioritātei dienaskārtībā.

“Vēlos pateikties par plašo atbalstu, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis no citu valstu kolēģiem un aicinu apvienot spēkus Junkera kandidatūras atbalstam, lai ETP arī turpmāk varētu uzņemties atbildību par EK darba veidošanu atbilstoši iedzīvotāju, tostarp, arī Baltijas valstu vēlētāju izvirzītajām prioritātēm,” norāda Dombrovskis.

Ceturtdien un piektdien Īrijas galvaspilsētā Dublinā notiek ETP kongress, kurā plānots izvirzīt kandidātu EK prezidenta amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nenokārtojama miljona parāda atkarīgs, Ārijas un Sandras raustīts pajoliņš, Eiropas Komisijas prezidenta krēslā būtu joks, ja vien tas nebūtu tik traģiski.

  2. viltīgs odnako…

  3. Kas īsti notiek ar Valdi?

    • Merkele pateica, ka Junkers ir atbilstošāks!
      Pat Merkele saprot, tikai ne latvju bāleliņi, ka Valdis ir labs cilvēks ne politiķis!

Draugiem Facebook Twitter Google+