hcdonbass.com

“Donbass” kategoriski pieprasa izšķirošo maču aizvadīt Doņeckā 0

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Ukrainas komanda Doņeckas “Donbass” kategoriski pieprasa Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas izšķirošo spēli aizvadīt Doņeckā, paudis vienības galvenais treneris Andrejs Nazarovs.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Kā ziņots, Rīgas “Dinamo” sērijas sestajā mačā sestdien savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) uzvarēja Doņeckas “Donbass”. Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām “Dinamo” hokejisti no sev nelabvēlīgā rezultāta 1-3 panākuši neizšķirtu 3-3.

Tiek pieļauts, ka izšķirošais mačs pirmdien Ukrainā valdošās nestabilās politiskās situācijas dēļ tiks rīkots Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, par ko informēta ir arī “Donbass” komanda.

“Mēs izlidojam uz Doņecku. Saskaņā ar turnīra reglamentu sērijas septītajam mačam ir jānotiek tur,” “Donbass” mājaslapā internetā citēts Nazarovs.

“Esam ar “Dinamo” trīs reizes spēlējuši Doņeckā, un mūsu viesi nav izjutuši nekādas neērtības. Mūsu likteni uzticam gudrajām KHL vadības galvām un gaidām viņu lēmumu,” piebilda treneris.

Tiek ziņots, ka Doņeckas klubs ir saņēmis KHL vadības adresētu vēstuli, kurā tas tiek informēts par liegumu uz doto brīdi uzņemt izslēgšanas spēles savā pilsētā. Portāls “sports.ru” vēsta, ka Nazarova vārdi ir nepatiesi un komanda uz Doņecku šovakar nedodas.

Sava laukuma priekšrocības šajā sērijā ir “Donbass” komandai, tomēr valstī valdošās nestabilās situācijas dēļ iepriekš nopietni tika apšaubīta Gagarina kausa spēļu aizvadīšana Doņeckā. “Donbass” savā laukumā tomēr tika ļauts uzņemt sērijas pirmo un otro, kā arī piekto maču.

Rīgas “Dinamo” komanda Gagarina kausa spēlēm kvalificējusies pēc gada pārtraukuma un kopumā piekto reizi sešās KHL sezonās. Iepriekš vienībai divas reizes izdevies pārvarēt konferences ceturtdaļfinālu.