×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. novembris, 2017
Drukāt

Dos naudu priekšvēlēšanu diskusijām komercmedijos (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāts Sergejs Dolgopolovs

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija atbalstīja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšlikumu par papildu 145 000 eiro piešķiršanu Saeimas priekšvēlēšanu raidījumu veidošanai komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu televīzijas programmās sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

“Ir svarīgi, lai iedzīvotāji priekšvēlēšanu diskusijām un debatēm varētu sekot līdzi ne tikai sabiedriskajos, bet arī komercmedijos, savukārt politiskajiem spēkiem priekšvēlēšanu raidījumos būtu visiem vienādas tiesības uzrunāt savus vēlētājus,” lēmumu pamatoja komisijas priekšsēdētājs Sergejs Dolgopolovs (“Saskaņa”). Priekšlikumu iesniegs Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, kas atbildīga par valsts budžeta projekta izskatīšanu Saeimā. Kā finansējuma avots plānoti līdzekļi neparedzētiem gadījumiem.

Sākotnēji NEPLP prasīja piešķirt 215 000 eiro Saeimas priekšvēlēšanu debatēm komerctelevīzijām. Saeimas Budžeta komisijas deputāti iepriekš norādīja, ka būtu gatavi izvērtēt iespēju piešķirt finansējumu, ja NEPLP priekšlikums tiktu precizēts. Piemēram, deputāti bija skeptiski par iespēju piešķirt 70 000 eiro debatēm krievu valodā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nekādu naudu debatēm krievu valodā!

  2. Atkal lieka nodokļu maksātāju naudas tērēšana. Kuru interesē politiķu priekšvēlēšanu pļāpas? Ik pēc 4 gadiem gvelž vienu un to pašu, bet neko no tā nerealizē. Vai tiešām Latvijā atrodams kaut viens cilvēks, kas viņu pļurkstēšanai tic? Kvotas likvidēšot… Jāsmejas ne tikai zirgam, bet pat auzām. Un maksāt par to, lai viņi atkal publiski runātu skaidras blēņas, ir fantastisks nesaimnieciskums. Ja grib ētera laiku, lai maksā no savas kabatas, nemaz jau tik trūcīgi nav.

  3. Atkal lieka nodokļu maksātāju naudas tērēšana. Kuru interesē politiķu priekšvēlēšanu pļāpas? Ik pēc 4 gadiem gvelž vienu un to pašu, bet neko no tā nerealizē. Vai tiešām Latvijā atrodams kaut viens cilvēks, kas viņu pļurkstēšanai tic? Kvotas likvidēšot… Jāsmejas ne tikai zirgam, bet pat auzām. Un maksāt par to, lai viņi atkal publiski runātu blēņas, ir fantastisks nesaimnieciskums. Ja grib ētera laiku, lai maksā paši no savas kabatas, nemaz jau tik trūcīgi nav.

Draugiem Facebook Twitter Google+