×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. maijs, 2017
Drukāt

DP: Krievija ir novirzījusi finansējumu Uzvaras dienas pasākumiem Latvijā (41)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Arī šogad esam ieguvuši informāciju, ka atsevišķiem tā dēvētās Uzvaras dienas pasākumiem un to organizatoriem ir novirzīts Krievijas finansējums, kas norāda, ka tā mērķtiecīgi mēģina uzturēt šo svētku vērienīgumu un radīt iespaidu par to popularitāti Latvijā, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Drošības policijas (DP) priekšnieks Normunds Mežviets.

Kopumā DP rīcībā esošā informācija neliecina, ka šo pasākumu laikā tiktu mērķtiecīgi plānotas kādas provokācijas. Arī pretēji noskaņotās grupas, kas pieteikušas atsevišķus pasākumus, atradīsies samērā tālu viena no otras. Līdz ar to šo pasākumu dalībnieku savstarpējās verbālās vai fiziskās konfrontācijas risks ir zems, sacīja DP priekšnieks.

Vienlaikus ir jāņem vērā, ka atlicis mēnesis līdz pašvaldību vēlēšanām, tāpēc nevar izslēgt priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumus, atzīmēja Mežviets, piebilstot, ka Valsts policija attiecīgi reaģēs uz šādiem pārkāpumiem.

Mežviets arī piebilda, ka nevar izslēgt konfliktus, ko cilvēki izraisa alkohola reibumā. Šīs dienas pasākumos apmeklētāji mēdz būt smagā reibumā un mēģina aizskart garāmgājējus, varbūt pat provocēt likumsargus, viņš skaidroja.

Pievienot komentāru

Komentāri (41)

 1. Действия цензоров этого портала показывают всю ту двуличность, так называемой, свободы слова по латышски! Вы подвергаете жесточайшей и однобокой цензуре даже статьи в архиве. Как вам не стыдно господа!

 2. Я выражаю решительный и категорический протест модераторам сайта за проведение открытой политической цензуры!!! Редакция портала открыто поддерживает только одну точку зрения и допускает прямые оскорбления тех, кто с этим не согласен. Вы нарушаете конституцию своей же страны! Любая цензура запрещена!

 3. Nur ein …..Russe ist ein guter Russe.
  Nekas nav aizmirsts un nekas nav piedots .Sibirija un cekas pagrabos noslepkavotie pieprasa sodit slepkavas un vinu slavinatajus.

 4. Kāds smuks vlasovietis bildē.

  • Это не власовец, это просто форма старого образца, ещё довоенного.

 5. Okupantu varza pulcējās pie okupantu staba.

 6. Atbrivotaji atbrivoja , bet aizmirsa braukt majup.Tad ka lai tadus sauc?

 7. Atbrivotajs atbrivoja , bet aizmirsa braukt majup.Tad ka lai tadu sauc?

 8. Kur ir pretspars? Krievi pastāvīgi speŗ soļus lai stiprinātu krievu pozīcijas Rīgā, lai krieviskotu Rīgas seju visas jomās? Bet ko dara latvieši, lai sevu mazo zemīti latviskotu, lai nodrošinātu tās pastāvēšanu? Gaužam maz, jo latvieši ir pasīvi. Ja visas skolas tuvākā nākotnē netiks latviskotas, tad Latvijas nākotne ir apšaubāma.

 9. Paši krievijā dzīvo pusbada ,bet naudu raganu šabšam , svešā valstī sūtīt vajag . Lai nedod Dievs nevienam tādus kaimiņus , runā vienu , dara citu .

 10. PBK kanāls jau vismaz pirms 2 mēnešiem milzu burtiem pār visu ekrānu sarkanā krāsā aicināja materiāli palīdzēt viņu tautiešiem Latvijā atzīmēt uzvaras dienu,jo,lūk, Latvija tos neatbalstot. Mežviets šo ziņu pasniedz kā nez kādu jaunumu,bet to sen zināja katra tantiņa,kas skatās seriālu “Precēsimies!”.Vai līdzīga aktualitāte ir arī citām “slepenām “ziņām?

 11. Kas ir piemiņas diena – diena kad piemin kādus bojā gājušos, arī kara upurus, kritušos. Mums uzbruka, atsitām un sakāvām. Uzvarējām tajā karā. Tad piemiņa par to. Piemiņas diena.
  Kas ir uzvaras diena – diena kād sākām karu un uzvarējām. Tā PSRS II pasaules karu sāka 1939. gadā 17. septembrī ar iebrukumu Polijā. Sakāva poļus un ieņēma teritorijas. Pirmā II pasaules kara PSRS uzvara. Tālāk jau uzvaroši iebrukumi Somijā, Baltijā, Rumānijā ar teritoriju pievienošanu. Atkal uzvaras. Tad sabiedrotie – Vācija un PSRS kaut ko nesadalīja un sakāvās. Viens sāka, bet otrs uzvarēja un kā ”uzvara” tika visa Austrumeiropa.
  Jā tā tad patiesi var svinēt ”uzvaras” dienu, jo 1945. gadā ieguva un sev PSRS pakļāva 1/2 Eiropas līdz Elbai un Vīnei. Tikai piemiņai uzvarētāji ”aizmirsa” atgriezties mājās līdz pat 1991. gadam. Tāpēc jau bļaustās par ”nozagto” uzvaru…

  • izplati savis pastulbos prātojumus visās malās ar copi paste. ar dzīves īstenibu tam vienalga nav nekāda sakara

  • Krievam , ka tik svinēt da jebko , ja pateiktu ka , 16.martā pateiktu ,ka visiem gājiena dalībniekiem na haļavu dalīs šņabi , redzētu cik šodienas ,,svinētāju,, ietu kopā ar leģionāriem ,sadzērušies lamātu Staļinu un komunistus un beigās vēl bļautu – heil Hitler !

 12. nu ticet musu DP paziņojumiem var tikai pedejais idiots. tas kantoris teiks visu ko viņiem pasūta ir vai nav pieradijumu. galvenais lai saimnieki butu apmierināti.
  no otras puses pat ja tiešām maksā, tad kas par to? krievija vispār jau sasita fašistisko vāciju lupatās, atiecigi tiešām ir ko svinēt. un krievvalodigo kam tie ir svētki te ir pietiekoši, lai palidzetu viņiem ar svētkiem. tikonetā redzeju bildes ka krievi pat ņujorkā atzimē šos svētkus, tur gan neviens par to nehisterizē

  • Ņujorkā tāpēc nehisterizē, jo tā atrodas tā patālāk no krievijas. Un pagaidām tai okupācijas briesmas nedraud.

  • es tev vairāk pateikšu. Ne tikai fašistisko Vāciju, bet arī fašistisko Itāliju, Japānu, kā arī otrās šķiras valstis: Rumāniju, Bulgāriju, Ungariju, Taizemi. Satelītus — Slovākiju,

  • Krievija nebija 50 gadus okupējusi ASV un nav nekādu cerību ,ka varēs pārkrievot to,tāpēc tur arī nepievērš uzmanību tiem no dižās Krievijas uz “sapuvušajiem rietumiem”aizbēgušajiem dažiem miljoniem sarkano fašistu,kuri mocās savā bezspēcībā,jo nespēj pierādīt,ka ir paši īstākie un izredzētākie cilvēces pārstāvji.Bet ko gan viņi var iesākt pret ASV,riet un spļaudīties var tikai tādā Latvijā,kur valdošie sabāzuši galvas kā strausi smiltīs un neuzdrošinās bilst vārdiņu pretī pat Vienotās Krievijas rezidentam Latvijā-Ušakovam.

 13. Sirsnīgs sveiciens visiem svētkos -Uzvaras dienā! Nesaprotu, kāpēc šodien nav sarkanais datums un brīvdiena, dīvaini. Bet sirdī tāpat svētku sajūta.

 14. plutin, cūka, izvelc savu snuķi no sveša lauka !!!

 15. tas jāsaprot, ka DP mums paziņo par šo faktu. Un tad? Vai tas kadam noslēpums? Varētu izklāstīt, kas tiek darīts, lai šādu nejēdzību nepieļautu, bet izskatās, ka visi tikai noraugās no malas un gaida, ar ko tas beigsies.

  • ko tad tu ieteiksi? Varbūt aizliegsi man algu saņemt? Ja man dod naudu, tad es to ņemu. Tu vari vispār dzīvot bez naudas.

 16. Nožēlojami. Vai dižie uzvarētāji nav aizdomājušies, kāpēc uzvarētāji ir plikadīdas, turpretī uzvarētie dzīvo skaisti.

  • latvietis Krievs Atbildēt

   ods))) tev un tavām smadzenēm piestāv tavs pseidonīms . ,,Par šiku uzdzīvi tu un tev līdzīgie esat pārdevuši savu zemi Latviju kopā ar tās suverenitāti un lokat muguras saimnieka prieksā. Kauns !
   Un te ir atšķirība starp tevi ,vergs , un krievu ,kurš labāk cietīs badu bet nepārdos dzimteni !

   • +100500!

   • kāpēc tad krievam kaut kas būtu jāpārdod,viņš taču ir uzvarētājs.Vai tad tu neesi dzirdējis,ka mums jābūt tādēļ ļoti laimīgiem,jo uzvarēja Krievijas dzīvesveids un dzīveslīmenis.Visu laiku tak tiek “borēts”,ka ,ja mums būtu jādzīvo kā Vācijā,tad mūsu nemaz nebūtu.Mūsu laime esot tā,ka varam dzīvot kā Krievijā.Un to Putintētis nekad nepieļaus,ka pat viņa tauta varētu sākt dzīvot kā Vācijā,kur nu vēl citas-kaimiņtautas.

 17. pret 9 maija, nav svetki

  • Protams, pārliecinātam nacistam vai rusofobam 9.maijs nav svētki.
   Nu… nekas..

   • nez kādu tādu apsvērumu dēļ katrs rusofobs uzreiz kļūst par nacistu?Vadoties no personīgās pieredzes,es nespēju ne cienīt,ne mīlēt mūsu valstī mītošos šovinistus,tomēr neuzskatu,ka tāpēc esmu kļuvis par nacistu.Kurš to ir izdomājis,ka okupantu nemīlēšana skaitās nacisms?Tad jau visas pasaulē mītošas tautas ir nacistiskas,jo nav tādas,kura mīlētu savus apspiedējus un slepkavas.Tad jau krievi paši arī II pasaules kara laikā bija nacisti,jo vēl šodien tak sludina,cik ļoti tolaik neieredzēja vāciešus,par to,cik ļoti viņi (vismaz šeit mītošie)šodien neieredz latviešus pat nerunāsim.Vistīrākais nacisms.

 18. VislabāK būtu Latvijas presei, TV atstāt so pasākumu bez reklāmas un rādīšanas pa TV. It kā tāda vispār nav bijis. Pamācaties no Krievijas, nevienu protesta demonstrāciju viņi TV nereklamē. Un miers. Nākamgad vairs nebūs tas plašais vēriens tā saucamajā Uzvaras parkā.

  • Kamēr šiem, tā saucamajiem “svētkiem”, kas patiesībā ir Krievijas propogandas un “ruskij mir” ietekmes līdzeklis, netiks dots pareizs Latvijas valsts drošības iestāžu vērtējums un ierobežojošie līdzekļi un nosacījumi, tikmēr mums, latviešu tautai, tiks “spļauts un urinēts” virsū, kā pie falla Pārdaugavas parkā, tā visā valstī kopumā.

Draugiem Facebook Twitter Google+