Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
23. novembris, 2013
Drukāt

Dramatiski kadri: BBC no augšas nofilmē trešo “Maxima” jumta iegruvumu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Lielveikala "Maxima" jumts pēc trešā iebrukuma.

Lielbritānijas raidorganizācijai BBC izdevies no augšas iemūžināt trešo lielveikala “Maxima” jumta iegruvumu, kas sestdien notika neilgi pirms plkst.18. Par laimi, negadījumā neviens nav cietis, un pēc šī iegruvuma atbildīgie nolēma glābšanas darbus Zolitūdes traģēdijas vietā līdz svētdienas rītam pārtraukt. Līdz šim lielveikala “Maxima” gruvešos atrasti 54 bojāgājušie, un cerības atrast vēl kādu izdzīvojušo ir zudušas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Brīnums, ka tas “pārsegums” vienlaicīgi sabruka sīkās daļiņās. Tur noteikti ir lieli pārkāpumi jo betonu neturēja pat stiegrojums.

  2. Jēdziena ,,atbildība” nozīme būtu jāsāk skaidrot bērnudārzos ar cerību, ka tās izpratne nākošās paaudzes laikā izplatās visā valstī. Tagad, kā kāds lasītājs atzīmē, tās neesot nekur un vismazāk valdībā. Problēmas, droši vien, radīsies, atrast skolotājus, kam pašiem šis jēdziens ir nepārprotami skaidrs.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+