Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. novembris, 2013
Drukāt

Dramatiski kadri: BBC no augšas nofilmē trešo “Maxima” jumta iegruvumu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Lielveikala "Maxima" jumts pēc trešā iebrukuma.

Lielbritānijas raidorganizācijai BBC izdevies no augšas iemūžināt trešo lielveikala “Maxima” jumta iegruvumu, kas sestdien notika neilgi pirms plkst.18. Par laimi, negadījumā neviens nav cietis, un pēc šī iegruvuma atbildīgie nolēma glābšanas darbus Zolitūdes traģēdijas vietā līdz svētdienas rītam pārtraukt. Līdz šim lielveikala “Maxima” gruvešos atrasti 54 bojāgājušie, un cerības atrast vēl kādu izdzīvojušo ir zudušas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Brīnums, ka tas “pārsegums” vienlaicīgi sabruka sīkās daļiņās. Tur noteikti ir lieli pārkāpumi jo betonu neturēja pat stiegrojums.

  2. Jēdziena ,,atbildība” nozīme būtu jāsāk skaidrot bērnudārzos ar cerību, ka tās izpratne nākošās paaudzes laikā izplatās visā valstī. Tagad, kā kāds lasītājs atzīmē, tās neesot nekur un vismazāk valdībā. Problēmas, droši vien, radīsies, atrast skolotājus, kam pašiem šis jēdziens ir nepārprotami skaidrs.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+