Laukos
Gaļa un zivis

Durbē rīkos semināru par mājputnu audzēšanu un pārdošanu0

Foto – Shutterstock

Lai sniegtu informāciju par mājputnu audzēšanu un gatavās produkcijas realizāciju, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa ar Durbes novada pašvaldības atbalstu piedāvā bezmaksas informatīvo semināru.

Seminārs “Aktuāla informācija mājputnu audzēšanā un gatavās produkcijas realizācijā” notiks piektdien, 25.augustā, Durbes kultūras namā Skolas ielā 5. Sākums plkst.10.

Plānots, ka seimnārā Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Dienvidkurzemes pārvaldes veterinārā inspektores stāstīs par tēmu •Mājputnu audzēšanas, labturības un biodrošības prasības’, kā arī par tēmu •Prasības mājputnu kaušanai, gaļas pārstrādei, gatavās produkcijas un olu realizācijai nelielos apjomos”.

Par mājputnu ēdināšanas īpatnībām, normēšanas principiem, barības līdzekļu izvēli, ēdināšanas tehniku un cāļu inkubāciju stāstīs Pasaules putnkopības zinātniskās asociācijas Latvijas biedrības valdes priekšsēdētāja Māra Butka.

Papildus informāciju var iegūt pie LLKC Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultanta Alekseja Kačanova (tālr. 27843096; e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

Seminārs notiek Valsts Lauku tīkla aktivitātes “Informatīvu un izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā” ietvaros

LA.lv