×
Mobilā versija
Brīdinājums +8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
25. septembris, 2015
Drukāt

Dzelzkalēja pārliecinoši pārvēlēta Eiropas lauksaimnieku organizācijas valdē (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Biedrības "Zemnieku saeima" priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja.

Latvijas lauksaimnieku interešu lobēšana Eiropas Savienībā (ES) tiks turpināta līdzšinējā apjomā – šodien biedrības “Zemnieku saeima” valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja ar 99 no 155 balsīm tika atkārtoti ievēlēta ES lauksaimnieku jumta organizācijas “COPA” valdē, pavēstīja Zemnieku saeimas sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Bērziņš.

Dzelzkalēja COPA viceprezidentes amatā iepriekšējā termiņa divos gados bija koncentrējusies uz labāku nosacījumu panākšanas zaļināšanai, lauku attīstībai un bio-ekonomikai. Ņemot vērā mainīgo Eiropas vidi, viceprezidentes apņemšanās uz nākamo periodu ir saistīta ar ilgtspējīgu lauksaimniecību, par spīti cenu svārstībām, globālajai sasilšanai vai politisko lēmumu ietekmei uz nozari.

“Uzskatu, ka COPA vadībā šobrīd ir labi sabalansētas lielāku un mazāku Eiropas valstu intereses, tādēļ tiks nodrošināta visas Eiropas lauksaimniecības pārstāvniecība. Šāds Eiropas lauksaimnieku organizāciju pārstāvju balsojums apliecina, ka arī jaunas un nelielas ES dalībvalsts Latvijas līdzšinējais ieguldījums lauksaimnieku interešu aizstāvēšanā ir novērtēts,” tā notikušo komentē Dzelzkalēja.

Dzelzkalējas kolēģi COPA valdē būs no Francijas, Īrijas, Austrijas, Itālijas un Ungārijas lauksaimnieku organizācijām. Šobrīd COPA sastāvā ir 60 pilntiesīgi locekļi no ES dalībvalstīm un 36 partnerorganizācijas, tostarp pārstāvji no tādām valstīm kā Islande, Norvēģija, Turcija un Šveice. Organizācijas valdi veido prezidents un seši viceprezidenti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Aber, Jezup, viņa tač’ ir gana smuks skuķis, lai tur būtu….

  2. Šī dāma Latvijā aktīvi aģitēja par lielražošanu laukos, izputinot mazos zemniekus un nu , kad lauki pustukši, aizlaidusies uz Briseli. Kādus kalnus tad viņa tur gāž, ja tagad vispirms jau lielās piena fermas iet uz grunti? Protams, visās nelaimēs tiek vainota krīze citur pasaulē, tikai ne pašu lobētāju īsais prāts.

Draugiem Facebook Twitter Google+