Džeriņš: Pirmajā periodām spēlējām kā aizmiguši, tā uzvarēt nevar 0

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Andris Džeriņš pēc zaudējuma Doņeckas “Donbass” Cerību kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē (2:3) atzina, ka komanda uz spēli izgājusi bez nepieciešamajām emocijām.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Lai arī spēles liktenis izšķīrās trešajā periodā, Andris Džeriņš uzsvēra biklo sākumu: „Pirmajā periodā spēlējām kā aizmiguši, tā nevar uzvarēt. Kas tam par iemeslu, es pat nezinu. Rezultāts bija līdzīgs tikai tāpēc, ka Māris (Jučers) stāvēja uz galvas vārtos. Viņš deva iespēja uzvarēt, taču mēs to neizmantojām. „Donbass” ir laba, tehniska komanda, bet, ja mēs vairāk strādāsim, rīkosimies pareizāk un precīzāk, tad viņiem tie finti vairs neies cauri un mums būs lielākas izredzes.”

Jūliusa Šuplera vadītie doņeckieši pa Māra Jučera vārtiem meta 43 reizes, bet rīdzinieki bijušo komandas biedru Krisu Holtu traucēja vien 24. Trešajā minūtē Kriss pieļāva vienīgo kļūdu, nepiefiksējot ripu un ļaujot gūt vieglus vārtus gaviļniekam Karsumam, kuram apritēja 27 gadi. „Holtu mēs maz pārbaudījām, pēc diviem periodiem bija tikai 13 metieni. Tā jau daudzus vārtus negūsim. Jātestē vārtsargi vairāk, tāpat kā viņi Māri,” piebilda Džeriņš.

Šovakar abas komandas tiksies atkārtoti. Cīņa rit līdz trim uzvarām.