×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. maijs, 2012
Drukāt

Dzīvojamo māju kooperatīvam jāatmaksā iedzīvotājiem teju miljons latu

daudzstavu_maja2

Rīgas apgabaltiesa nolēmusi, ka dzīvojamo māju kooperatīvam “Jubilejas” saviem dalībniekiem jāatmaksā teju miljons latu, kas iekasēts, nepamatoti paaugstinot apsaimniekošanas maksu, šodien vēsta laikraksts “Čas”.

Kooperatīvā, kurā ir aptuveni 2500 ģimeņu, 2008.gada vasarā notikusi kopsapulce, kurā nolemts gandrīz trīskāršot apsaimniekošanas maksu – no 8,27 līdz 21,66 santīmiem par kvadrātmetru. Līdz šim laikam ievērojami paaugstinātā apsaimniekošanas maksa arī tikusi iekasēta.

Ar kopsapulces lēmumu nebija apmierināti vairāki kooperatīva dalībnieki, kuri vērsās tiesā, norādot, ka nav ielaisti kopsapulces norises vietā un nav varējuši balsot pret šo nepopulāro lēmumu. Kā iemesls liegumam piedalīties kopsapulcē minēts tas, ka šiem iedzīvotājiem uz to brīdi bijuši parādi.

Pirmajā tiesu instancē – rajona tiesā – sūdzības iesniedzēji cietuši sakāvi, bet apelācijas tiesa lēmusi savādāk, nolemjot, ka kooperatīvam jāatmaksā iedzīvotājiem šajā laika posmā iekasētā papildus apsaimniekošanas maksa.

Kooperatīvs šodien sasaucis kopsapulci, lai lemtu par kasācijas sūdzības iesniegšanu Augstākajā tiesā, vēsta laikraksts.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.5
Alūksne +16.0
Daugavpils +19.4
Saldus +19
Liepāja +19.0
Jelgava +20
Ventspils +17.3
Limbaži +17
Madona +17
Rēzekne +19
Draugiem Facebook Twitter Google+