Latvijā
Kriminālziņas

Dzīvoklī pavērās neparasts skats: kontrabandists “pārsteidzis” policiju 3

Kontravabdas cigaretes. Foto – Valsts policija.

Policijai pārbaudot informāciju par kādu vīrieti, kurš savā dzīvoklī Rīgā, Āgenskalnā, uzglabā nelegālās cigaretes un tās tirgo, vīrieša dzīvesvietā pavēries neparasts skats, un kopumā atsavinātas 394 060 kontrabandas cigaretes.

27. martā ap pusdienas laiku Rīgas Zemgales iecirkņa policisti ieradās vīrieša dzīvoklī, kas atrodas daudzdzīvokļu nama pirmajā stāvā. Saimnieks atvēra policistiem durvis. Ieejot dzīvoklī, skatam pavērās neparasts skats – visi istabas stūri un plaukti bija piekrāmēti ar nelegālajām cigaretēm. Telpā atradās visdažādāko marku cigaretes – “Winston”, “Kiss”, “Bayron” un citas. Uz daļas no cigarešu paciņām bija Baltkrievijas, Krievijas un Čehijas akcīzes markas, savukārt uz daļas – akcīzes marku nebija vispār.

Lai atsavinātu lielo daudzumu ar nelegālajām cigaretēm, policistiem nācās izmantot četras automašīnas.

Nelegālo smēķu glabātājs ir dzimis 1963. gadā un iepriekš policijas redzeslokā nekad nav nonācis, ne par krimināliem noziegumiem, ne par administratīviem pārkāpumiem.

Pašreizējā informācija liecina, ka nelegālās cigaretes vīrietis pārdevis saviem paziņām.

Jau šobrīd izskatās, ka, visticamāk, tiks uzsākts kriminālprocess, jo atsavināto cigarešu kopējā vērtība varētu sasniegt pat 50 000 līdz 60 000 eiro.

LA.lv