×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Eiroparlamenta deputāts Mamikins veidos raidījumu PBK (1)

PBK782

“Pirmais Baltijas kanāls” (PBK) svētdien, 19.aprīlī, sāks jaunu raidījumu – Eiropas Parlamenta deputāta Andreja Mamikina autorprogrammu – “Eiropa bez cenzūras”, pastāstīja “Baltijas Mediju alianses” (BMA) preses sekretārs Edžus Vējiņš.

Kā norāda TV pārstāvji, aprīlī aprit astoņi gadi, kopš ēterā izgāja pirmā Mamikina autorprogramma “Bez cenzūras”. Pēc tās slēgšanas kanālā TV5 2013.gada pavasarī tā pie saviem skatītājiem atgriezās citā kanālā – “REN TV Baltic”. 2014.gada maijā Mamikins tika ievēlēts par Eiropas Parlamenta deputātu, un viņa jaunā pieredze transformējusies jaunā mediju produktā – iknedēļas autorprogrammā “Eiropa bez cenzūras”.

Kā norāda Mamikins, raidījumā viņš dalīsies informācijā par to, kas Eiropas politiķu apspriežu laikā televīzijas kamerām un žurnālistu acīm paliek apslēpts. Raidījumā tiks runāts par to, “kas patiesībā pieņem lēmumus ES. Vai Latvija var īstenot savu pastāvīgu politiku? Kā mēs dzīvosim jau tuvākajā nākotnē?”.

Uz jautājumu, vai tas, ka aktīvs politiķis vadīs raidījumu, atbilst ētikas normām, Vējiņš norādīja, šis nav PBK radošās komandas gatavots raidījums. “Tāpat kā gadījumā ar Mamikina autorraidījumu “Bez cenzūras”, ko savulaik demonstrēja BMA ietilpstošais kanāls “REN TV Baltic”, līgumu slēdzam ar producentu kompāniju, no kuras pērkam raidījumu “Eiropa bez cenzūras”. Iepriekšējās sadarbības pieredze dod pamatu uzskatīt, ka arī šoreiz raidījums tiks veidots atbilstoši vispārpieņemtiem žurnālistikas profesionālajiem un ētikas standartiem.”

Raidījums, sākot no 19.aprīļa, būs skatāms katru svētdienu ar subtitriem latviešu valodā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēl viena ždanoka,tikai – krievu…

Draugiem Facebook Twitter Google+