Latvijā
Kriminālziņas

Ēkas pazemes ejā atsavina 800 litrus nelegālas dīzeļdegvielas1


Salaspilī atsavina nelegālu dīzeļdegvielu.
Salaspilī atsavina nelegālu dīzeļdegvielu.
Foto – Valsts policija

Šā gada sākumā, 26. janvārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknī tika saņemta informācija par, iespējams, nelikumīgu degvielas tirdzniecības vietu kādā privātmājas teritorijā.

Apkopojot nepieciešamo informāciju un iegūstot atļauju veikt teritorijas apskati, 20. februārī likumsargi devās uz norādīto adresi. Salaspils iecirkņa policisti apskatīja teritoriju un privātmājai blakus esošajā piebūvē konstatēja pazemes eju, kur atrada tvertni ar nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielu un sūkni, kas, visticamāk, paredzēts degvielas liešanai transportlīdzeklī.

Galerijas nosaukums
Saistītie raksti

Likumsargi kopā ar Valsts nodrošinājuma aģentūras darbiniekiem izņēma tvertni un nogādāja to ekspertīzes veikšanai. Pagaidām noskaidrots, ka tvertnē atradās 800 litri nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielas.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169./3 panta – par akcīzes preču aprites noteikumu pārkāpšanu. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts naudas sods fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām – no 70 līdz 7100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvadāšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

LA.lv