Mobilā versija
+4.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
19. augusts, 2015
Drukāt

Centralizēto fizikas, ķīmijas un dabaszinību eksāmenu sola jau aprīlī

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Centralizēto fizikas, ķīmijas un dabaszinību piloteksāmenu 12. klases skolēniem varētu nākties kārtot nākamā gada 13. aprīlī.

Valsts izglītības satura centrs (VISC) iecerējis, ka piloteksāmens notiks 50 izglītības iestādēs – 800 skolēni kārtos dabaszinību eksāmenu, 60 izglītības iestādēs 1200 skolēniem paredzēts fizikas eksāmens, bet 60 izglītības iestādēs 1200 skolēni liks ķīmijas eksāmenu.

Toties 10. klases skolēniem jau septembrī būs jāpierāda savas zināšanas fizikā un ķīmijā, rakstot diagnosticējošo darbu. Plānots arī diagnosticējošais darbs fizikā un ķīmijā 11. klasei, kā arī matemātikā 8. klasei un dabaszinātnēs 9. klasei. Šie darbi paredzēti februārī un martā. 8. klases un arī 4. klases skolēniem būšot arī diagnosticējošais darbs satiksmes noteikumos.

Cita starpā VISC arī sola attīstīt skolēnu pilsonisko atbildību, kā arī motivēt bērnus un jauniešus iesaistīties interešu izglītības programmās.

Pievienot komentāru

Piketā prasa atcelt īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim (5)Tautas sapulcē par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pie Saeimas piedalās ap 150 cilvēki.
Draugiem Facebook Twitter Google+