Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Ekskluzīvi kadri: kā top 3D zīmējumi uz asfalta Mežaparkā

SIA "Rīgas meži" daļas "Mežaparks" vadītāja Elga Zēģele piedalās preses konferencē par Baltijā pirmo Starptautisko Trīsdimensiju mākslas festivālu "Rīgas ilūzijas".SIA "Rīgas meži" daļas "Mežaparks" vadītāja Elga Zēģele piedalās preses konferencē par Baltijā pirmo Starptautisko Trīsdimensiju mākslas festivālu "Rīgas ilūzijas".

Foto - LETA

Neiespējamā realitāte vai optiskā ilūzija – savām acīm īsti nespēs noticēt daudzi, kuri apmeklēs Trīsdimensiju mākslas festivālu, kurš šajās dienās notiek Mežaparkā.

12 starptautiski atzīti mākslinieki no septiņām dažādām pasaules valstīm Mežaparkā uz asfalta veido telpiskus trīsdimensiju gleznojumus. Iecerēts, ka darbi uz asfalta būs lielformāta, pat līdz 10 metru garumā.

Līdz sestdienai, 4. jūnijam, asfalts Mežaparkā iegūs neiespējamas realitātes aprises, vēl piektdien šeit ir iespēja satikt pašus māksliniekus un arī nobalsot par labāko darbu. Visi darbi pilnībā būs apskatāmi sestdien, kad notiks to prezentācija un labāko apbalvošana.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+