Mobilā versija
+13.4°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Ekskluzīvi kadri: kā top 3D zīmējumi uz asfalta Mežaparkā

SIA "Rīgas meži" daļas "Mežaparks" vadītāja Elga Zēģele piedalās preses konferencē par Baltijā pirmo Starptautisko Trīsdimensiju mākslas festivālu "Rīgas ilūzijas".SIA "Rīgas meži" daļas "Mežaparks" vadītāja Elga Zēģele piedalās preses konferencē par Baltijā pirmo Starptautisko Trīsdimensiju mākslas festivālu "Rīgas ilūzijas".

Foto - LETA

Neiespējamā realitāte vai optiskā ilūzija – savām acīm īsti nespēs noticēt daudzi, kuri apmeklēs Trīsdimensiju mākslas festivālu, kurš šajās dienās notiek Mežaparkā.

12 starptautiski atzīti mākslinieki no septiņām dažādām pasaules valstīm Mežaparkā uz asfalta veido telpiskus trīsdimensiju gleznojumus. Iecerēts, ka darbi uz asfalta būs lielformāta, pat līdz 10 metru garumā.

Līdz sestdienai, 4. jūnijam, asfalts Mežaparkā iegūs neiespējamas realitātes aprises, vēl piektdien šeit ir iespēja satikt pašus māksliniekus un arī nobalsot par labāko darbu. Visi darbi pilnībā būs apskatāmi sestdien, kad notiks to prezentācija un labāko apbalvošana.

Pievienot komentāru

Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+