×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. aprīlis, 2014
Drukāt

ES paplašinās pret Krieviju vērsto sankciju sarakstu (5)

estone2

Eiropas Savienības (ES) ārlietu ministri pirmdien vienojušies paplašināt to personu sarakstu, kam piemērotas sankcijas par saistību ar Ukrainas krīzi, paziņojusi ES augstākā ārlietu pārstāve Ketrina Eštone.

“Jebkādas tālākas darbības, kuru mērķis ir destabilizēt Ukrainu, ir jāpārtrauc. (..) Pēdējo notikumu gaismā mēs esam izlēmuši paplašināt to [personu] sarakstu, kam piemērota līdzekļu iesaldēšana un vīzu aizliegumi,” paziņoja Eštone.

Gaidāms, ka eksperti tagad nāks klajā ar konkrētiem ierosinājumiem saraksta paplašināšanai.

ES augstākā ārlietu pārstāve situāciju Ukrainā raksturoja kā “ārkārtīgi satraucošu” un paziņoja, ka ministri “atklāti nosoda bruņoto personu rīcību Ukrainas austrumu pilsētās”.

ES “melnajā sarakstā” jau ir iekļautas 33 Krievijas un Krimas amatpersonas.

Kā ziņots, nedēļas nogalē bruņotas prokrieviski noskaņotas separātistu grupas Ukrainas austrumos sāka sagrābt valsts administrācijas un drošības dienestu ēkas.

Pirmdien arvien biežāk parādās ziņas par tiešu Krievijas militārpersonu līdzdalību šajos notikumos. Vietām atklāti parādās arī tā dēvētie zaļie cilvēciņi – ļoti labi bruņoti un vienādās militārās uniformās tērpti cilvēki, kas aktīvi darbojās Krimā pirms tās aneksijas, ko Maskava īstenoja pagājušajā mēnesī.

Faktiski neviens nešaubās, ka tās ir Krievijas armijas vienības, kuras, pārkāpjot jebkādus starptautiskās kara vešanas normas, darbojas bez izšķirības zīmēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Kāpēc no Pūķina un Ušakova jūs ievietojiet glaimojošas bildes, bet no Rietumu vadošām personām neglaimojošas? Vai tā būtu Aģitpropa skola?

 2. Kādas tur sankcijas? Ja sankcija, tad beidzas vīzu izdošana, Eiropā dzīvojošiem Krievijas pilsoņiem ir jāatgriežas Krievijā, pārtrauktu elektroniskie visa veida sakari, transporta sakari. u.t.t. Tas protams nesis zināmas neērtības, bet visas neērtības ir pārvaramas., jo Eiropai pasaule vaļā, bet Putina Krievijai slēgta. Lai vāras savā sulā Kā Ziemeļkoreja. Man iebildis, tu Ķina u.t.t. , bet vai kāds ir izpratis Ķīnas politiku? Tā ir austrumu politika… ( ja Krievija spēs saglabāt uz kartes tālos austrumus – apsveikšu, jo tur visu jau nosaka un noteiks ķinieši – miljardam vajag kur palikt…).

 3. ES sankcijas strādā Putina labā,jo
  1. ceļ putina popularitāti krievijā,
  2.palīdz Putinam atbrīvoties no sev nelojāliem līdzgaitniekiem,
  3.rada nesaskaņas un spriedzi ES valstu starpā,
  4. ļauj Putinam turpināt universālo Krimas scenāriju kur vien viņam patīk.

 4. ZAOKEANSKIE UBLUDKI Atbildēt

  США признали, что глава ЦРУ посещал Киев

Draugiem Facebook Twitter Google+