Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
15. decembris, 2015
Drukāt

Esi aplaupīts? Ieskaties, vai šie nav tavi pāridarītāji! (2)

Foto - VPFoto - VP

Policisti par laupīšanu, kas notika 2015. gada 12. novembrī Rīgā, Kalēju ielā, ir aizturējuši vairākus vīriešus. Valsts policijas Rīgas reģiona Centra iecirknim ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamās personas ir veikušas arī citus noziedzīgus nodarījumus, informē VP.

Policija aicina atsaukties notikušās laupīšanas aculieciniekus, kā arī ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 67086234, 67086200 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Galvas ta ir, tikai piedraņķētas. PARAZĪTI!

  2. pretigi. jauni, veseligi viriesi, kuriem ir visas iespejas normali pielietot savas galvas un rokas. Pretigak nevar but!

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (9)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+