×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
3. jūnijs, 2014
Drukāt

FC “Jūrmala” spēlētājs: Treniņos nav pat ūdens

foto: LETAfoto: LETA

Starpsezonu periodā FC “Jūrmala” gatavojās kļūt par nopietnu spēku Latvijas futbolā, bet nu ir uz izjukšanas sliekšņa.

FC “Jūrmala” spēlētāji vairākus mēnešus neizmaksāto algu dēļ svētdien atteicās doties laukumā mačā pret “Metta/Latvijas Universitāte”. Kluba vadība aizliegusi spēlētājiem kontaktēties ar medijiem, tomēr viens piekrita “LA” anonīmi pastāstīt par valdošo bardaku: “Nolēmām nedoties laukumā, jo jau divus, trīs mēnešus netiek maksātas algas, nav ārsta, nav kas uzliek teipus un esam spiesti trenēties riskējot ar savainojumiem, reizēm treniņos nav pat ūdens. Aprīļa beigās solīja, ka līdz 15. maijam visu nokārtos, bet pienāca šis datums un neviens no solītājiem vairs klubā nerādījās, tad teica, ka līdz 28. maijam nokārtos, atkal nekā. Gribam, lai kāds vispār noreaģē uz mūsu problēmām. Mums nav skaidrības, kas vada organizāciju, ir sajūta, ka visiem ir nospļauties. Ziemā uzradās kaut kāds spānis Gabriels, it kā liels investors un jaunais kluba līdzīpašnieks, teica, ka ir ir plāns veidot FC “Jūrmala” par nopietnu profesionālu klubu, ka ir noslēgts līgums uz desmit gadiem. Sākumā it kā viss bija kārtībā, sagatavošanās posmā bija normāls treniņu darbs, bet jau čempionāta pirmajās kārtās sākās naudas aizkavēšanās un tā viss pamazām sakrājās. Patiesībā šķiet, ka tas Gabriels nekas nav. Es ceru, ka viss nokārtosies, taču reāli spriežot domāju, ka nekas te vairs nebūs.”

Šobrīd spēlētājiem nav skaidrības, vai treniņprocess vispār turpināsies. Par neierašanos uz spēli komandai saskaņā ar reglamentu pienāksies tehniskais zaudējums. Atkārtotas neierašanās gadījumā klubs var tikt izslēgts no virslīgas. Nākamais mačs FC “Jūrmala” paredzēts 11. jūnijā Liepājā. Jūrmalnieki pēc tehniskā zaudējuma piešķiršanas “SMScredit.lv virslīgas” kopvērtējumā noslīdēs uz pēdējo vietu.

Par nenokārtotajām saistībām vienībai piemērots aizliegums piereģistrēt jaunus spēlētājus, bet pašreizējie saprotamu iemeslu dēļ transfēru periodā gatavojas pamest klubu. Daļa leģionāru to jau ir izdarījuši. Tā kā ļoti ticams, ka Latvijas čempionāta dalībnieku skaits saruks līdz deviņām komandām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+