Mobilā versija
+3.1°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
30. janvāris, 2015
Drukāt

Šodien pagaidu telpās durvis ver Rakstniecības un mūzikas muzeja lasītava

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rakstniecības un mūzikas muzeja direktorei Ilze Knoka portālam LA.lv pastāstīja, ka ar 9. februāri tiks atjaunota muzeja lasītavas darbība.

Šobrīd lasītava atrodas muzeja pagaidu telpās, kurās agrāk izvietojās LNB nodaļas, Tērbatas ielas 75. nama 3. stāvā (ieeja no pagalma).

“Lasītājiem pieejamas 11 darba vietas ar iespēju izmantot personiskos datorus,” norāda direktore, piebilstot, ka lasītavas apmeklējumu vēlams plānot savlaicīgi, jo muzeja pārcelšanās vēl aizvien var ietekmēt noteiktu priekšmetu digitalizāciju vai kolekciju pieejamību.

Tāpat muzeja darbinieki aicina ar fotoaparātiem, tālruņiem, planšetdatoriem vai citām neprofesionālām ierīcēm iegūtās digitālās kopijas izmantot vienīgi savām vajadzībām, atgādinot, ka to publiskošana vai šādi digitalizētu materiālu oriģināla apdraudēšana var sarežģīt turpmāku lasītavas izmantošanu.

Pievienot komentāru

"Es ceru, ka esmu koks". Inga Žolude raksta jaunu romānuProzaiķe Inga Žolude (1984) dzimusi Rīgā, ieguvusi bakalaura un maģistra grādu Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē.
Draugiem Facebook Twitter Google+