Mobilā versija
+5.1°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
30. janvāris, 2015
Drukāt

Šodien pagaidu telpās durvis ver Rakstniecības un mūzikas muzeja lasītava

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rakstniecības un mūzikas muzeja direktorei Ilze Knoka portālam LA.lv pastāstīja, ka ar 9. februāri tiks atjaunota muzeja lasītavas darbība.

Šobrīd lasītava atrodas muzeja pagaidu telpās, kurās agrāk izvietojās LNB nodaļas, Tērbatas ielas 75. nama 3. stāvā (ieeja no pagalma).

“Lasītājiem pieejamas 11 darba vietas ar iespēju izmantot personiskos datorus,” norāda direktore, piebilstot, ka lasītavas apmeklējumu vēlams plānot savlaicīgi, jo muzeja pārcelšanās vēl aizvien var ietekmēt noteiktu priekšmetu digitalizāciju vai kolekciju pieejamību.

Tāpat muzeja darbinieki aicina ar fotoaparātiem, tālruņiem, planšetdatoriem vai citām neprofesionālām ierīcēm iegūtās digitālās kopijas izmantot vienīgi savām vajadzībām, atgādinot, ka to publiskošana vai šādi digitalizētu materiālu oriģināla apdraudēšana var sarežģīt turpmāku lasītavas izmantošanu.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+