×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
17. janvāris, 2012
Drukāt

FIA apbalvošana Rīgā


Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā viesojās Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA). “Maritim Park Hotel” telpās piektdien notika FIA “Off-Road” komisijas ģenerālā asambleja un tiesnešu, komisāru seminārs.

 

Sestdien pēc asamblejas sēdes savukārt notika 2011. gada Eiropas rallijkrosa un Eiropas autokrosa čempionātu noslēguma apbalvošana. Šis pasākums Rīgā notika, pateicoties sporta kompleksam “Mūsa” un Latvijas Automobiļu federācijai. Sporta kompleksa “Mūsa” organizatoru komandas aktivitātes FIA “Off-Road” komisijai devušas pamatu uzticībai, ka gada noslēguma pasākums aizritēs visaugstākajā līmenī. Latvijā bija ieradušies pārstāvji gandrīz no visām Eiropas valstīm, Eiropas rallijkrosa un autokrosa zvaigznes, kā arī FIA augsta ranga amatpersonas.

Svinīgās uzrunas teica gan Jānis Naglis (LAF), gan Solvita Āboltiņa (Saeimas spīkere), kā arī FIA amatpersonas. Kulminācija bija čempionātu laureātu apbalvošana. Bez čempioniem, rallijkrosistiem Sverres Isaksena, Andreasa Bakerruda un Larsa Oivina Enerberga, kā arī autokrosistiem Bernda Štubes, Olivjē Difūra, Jakubas Kubičeka un Tomaša Karai tika sumināti arī pārējo godalgoto vietu ieguvēji.

Neoficiālajā sacensību organizatoru vērtējumā šoreiz pārāks, apsteidzot “Mūsas” posmu, Francijas posms Senteņī trasē.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+