×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
10. jūnijs, 2013
Drukāt

Filmas “Kolibri efekts” uzvarētāji noskaidroti!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trīs “Latvijas Avīzes” portāla draugi un sekotāji sociālajos tīklos “Draugiem”, “Facebook” un “Twitter” laimējuši katrs divas biļetes uz asa sižeta filmu “Kolibri efekts” ar nenogurdināmā Džeisona Stethema piedalīšanos.

Izlozē šoreiz veicies Ilmāram Kalniņam (Facebook), Sandrai Rozei (Draugiem.lv) un Kristīnei Lieldaudzietei (Twitter). Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, lai nosūtītu biļetes elektroniskā formātā.

Filmu “Forum Cinemas” demonstrē no 14. jūnija. Filmas centrā – bijušais īpašās vienības karavīrs Džojs Džonss (Džeisons Stethems), kurš cenšas sākt jaunu dzīvi, bet piekrīt sadarboties ar aziātu mafiju.
Iekļūstot arvien dziļāk dzimtās pilsētas noziedznieku pasaulē, viņš saprot, ka nespēj samierināties ar nelikumību. Kad no bandītu rokas iet bojā Džoja iemīļotā Izobela, viņš nolemj, ka ir jāatjauno taisnīgums. Viņš sāk izmeklēšanu, un pēdas ved uz noziedznieku sindikāta virsotni.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/8c77ONP5QnM” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+