×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. janvāris, 2013
Drukāt

Finansiālu grūtību dēļ Liepājā slēdz rokkafejnīcu

Foto - LETAFoto - LETA

Finansiālu grūtību dēļ Liepājā šonedēļ tiks slēgta Latvijas 1.rokkafejnīca, aģentūrai LETA apstiprināja kafejnīcas dibinātājs un līdzīpašnieks Raivo Mediņš.

“Slēgšanas iemesls ir tikai viens – ekonomiskā un finansiālā situācija. Šī māja ir pārāk dārga,” atzina Mediņš. Pagaidām neesot izlemts, kas notiks ar rokkafejnīcas ēku. Kafejnīcas operators SIA “Argolats” tiesā iesniedzis maksātnespējas pieteikumu.

Rokkafejnīca Liepājā darbojās 10 gadus. Lai gan apmeklētāju skaitā īpašas izmaiņas pēdējo gadu laikā nav novērotas, tomēr ievērojami kritusies cilvēku maksātspēja. “Tēriņi ir būtiski samazinājušies, un tas negatīvi ietekmē mūsu finansiālo situāciju,” atzina Mediņš.

Latvijas 1.rokkafejnīcu, kas darbojas Rīgā, Reiterna namā, nav plānots slēgt, informēja Mediņš. Vaicāts, vai rokkafejnīcas atvēršana Rīgā nav viens no iemesliem, kādēļ īpašnieki vairs nespēj uzturēt otru kafejnīcu Liepājā, Mediņš šādu pieņēmumu kategoriski noraidīja: “Nē, tas galīgi nav saistīts ar to. Mēs būtu ar mieru strādāt 24 stundas diennaktī, lai tikai rokkafejnīca Liepājā būtu, taču jāņem vērā finansiālā situācija.”

Liepājas mērogiem Latvijas 1.rokkafejnīca bijusi pārāk liela. “Varbūt tāpēc sarkano līniju sasniedzām ātrāk un mums neizdevās to atbīdīt. Kāds varbūt teiks, ka vajadzēja mēģināt strādāt citādāk, taču ar to pieredzi, ko esam uzkrājuši, strādājot 10 gadus, jāatzīst, ka mūsu iespējas turpināt darbu ir izsmeltas,” atzina Mediņš.

Latvija 1.rokkafejnīca Liepājā pēdējo reizi apmeklētājiem būs atvērta rīt, 5.janvārī.

“Rietumu Radio” Mediņš par Latvijas 1.rokkafejnīcas ēkas turpmāko likteni neko nevarēja pateikt. Pēc izklaides vietas slēgšanas bez darba paliks ap 20 tur strādājošo darbinieku.

Pagājušā gada oktobrī Latvijas 1.rokkafejnīca nosvinēja 10 gadu jubileju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+