foto – fksuduva.lt

FK “Liepāja” smeļ un nesasmeļ – ar uzvaru Lietuvā nepietiek 0

Latvijas futbola klubs “Liepāja” UEFA Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē ceturtdien izbraukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja Lietuvas komandu Marijampoles “Sūduva”, taču divu spēļu summā cieta zaudējumu ar 1:2.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Līdz ar to visiem Latvijas klubiem Eirokausu sezona ir noslēgusies, jo UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā apstājās “Ventspils” un “Jelgava”, bet UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otro kārtu nepārvarēja Jūrmalas “Spartaks”.

Atbildes spēlē liepājniekiem vārtus guva senegāliešu aizsargs Sejdins Keitā.

Spēles sākumā liepājniekiem piederēja liels teritoriāls pārsvars, kamēr “Sūduva” izteikti aizsargājās. Tiesa, Liepājas futbolisti savu pārsvaru nespēja pārvērst vārtu guvumā. Tuvojoties puslaika beigām, abas komandas apmainījās ātriem pretuzbrukumiem, taču mača rezultāts netika atklāts.

Latvijas komandas centieni gūt vārtus vainagojās ar panākumu, otrā puslaika 12.minūtē ar precīzu sitienu izceļoties Keitā. Vispirms naturalizētais argentīnietis Kristians Damians Torress centrēja bumbu soda laukumā, kur to tālāk pāradresēja Lietuvas komandas aizsargs, bumbai nonākot pie Keitā. Senegālietis no tuvas distances aukstasinīgi ar galvu raidīja bumbu vārtos, atklādams mača rezultātu.

Atlikušajā mača gaitā pretinieki turpināja dzelžaini aizsargāties, savukārt “Liepāja” nespēja uzlauzt pretinieku aizsardzību. Lai gan Latvijas klubs uzvarēja ar 1:0, tomēr divu spēļu summā tika ciests zaudējums ar 1:2.

Kā vēstīts, pagājušajā nedēļā “Liepāja”, demonstrējot blāvu sniegumu, cieta zaudējumu ar 0:2.
“Sūduva” UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā tiksies ar Šveices klubu “Sion”, kuru septiņas sezonas pārstāvēja Latvijas valstsvienības pamatvārtsargs Andris Vaņins.

“Liepāja” pirmajā kārtā divu maču summā nospēlēja neizšķirti 3:3 ar Belfāstas “Crusaders” vienību no Ziemeļīrijas, taču tika tālāk, pateicoties viesos vairāk gūtiem vārtiem.