FK “Ventspils” otrajā puslaikā sabrūk un mājās ved 0:3 0

Latvijas čempionvienība futbolā “Ventspils” jaunās sezonas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas pirmajā spēlē trešdien izbraukumā ar rezultātu 0:3 (0:0) zaudēja Norvēģijas čempioniem “Molde”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Šajā spēlē uzvarētāju labā divus vārtus guva Kotdivuāras uzbrucējs Davī Klods Angāns, bet vienreiz precīzi sita Vegerds Forens.

Pirmajā puslaikā neliels pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, kuriem bija četras iespējas gūt vārtus, kamēr “Ventspils” atbildēja vien ar vienu sitienu vārtu taisnstūrī. Neskatoties uz teritoriālo pārsvaru, “Molde” komandai neizdevās to pārvērst gūtajos vārtos un pēc spēles pirmajām 45 minūtēm rezultāts nebija atklāts.

Arī otrajā puslaikā “Molde” komanda turpināja aktīvi uzbrukt pretinieku vārtiem un tas deva vēlamos augļus, kad 53.minūtē Angāns atklāja rezultātu. Turpinājumā mājinieki kontrolēja mača gaitu un 74.minūtē Forens realizēja 11 metru soda sitienu, panākot jau 2:0 “Molde” komandas labā.

Ielaiduši divus vārtus, “Ventspils” futbolisti vairs nespēja lauzt cīņu sev par labu, bet punktu mačam septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām pielika Angāns, kurš guva savus otros vārtus spēlē un sasniedza galīgo rezultātu 3:0.

Atbildes cīņa notiks 24.jūlijā Ventspilī, bet nākamajā kārtā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā.