Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. marts, 2016
Drukāt

“Foo Fighters” noraida baumas par grupas izjukšanu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu rokgrupa “Foo Fighters” humoristiskā video noraidījusi medijos izskanējušās baumas par izjukšanu.

“Foo Fighters” trešdien paziņoja, ka drīzumā publicēšot “oficiālu grupas paziņojumu”. Sociālajos tīklos sākās minējumi, ka ziņas bijušas patiesas un gaidāms paziņojums par grupas izjukšanu.

Vēlāk “Foo Fighters” vietnē “YouTube” publicēja septiņas minūtes garu video parodiju, kurā solists Deivs Grols cenšas ierakstīt “mūsdienīgu” elektroniskās mūzikas albumu, kamēr pārējie grupas dalībnieki apsver Grola aizstāšanu ar kanādiešu dziedātāju Džastinu Bīberu un citiem kandidātiem.

Visbeidzot studijā ierodas 90. gadus puišu grupas “98 Degrees” dziedātājs Niks Lahijs un nodzied “Foo Fighters” dziesmu “Everlong”.

“Kā jau miljons reižu esam teikuši, grupa nav izjukusi,” teikts video beigās.

Baumas par grupas izjukšanu sākās pēc “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijas, kurā bundzinieks Teilors Hokinss izteicās, ka grupai esot nepieciešams pārtraukums.

Novembrī noslēdzās “Foo Fighters” koncertturneja. Kā jau ziņots, jūnijā Grols koncertā Zviedrijā nokrita no skatuves un salauza kāju. Turpmākajos koncertos Grols uzstājās, sēžot krēslā.

“Es nezinu, kad mēs atkal viens otru redzēsim. Kurš to lai zina? Kā jau tas vienmēr bijis ar “Foo Fighter”, tas notiks tikai tad, kad būs pienācis īstais laiks,” toreiz teica Grols.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+