×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. aprīlis, 2015
Drukāt

FOTO: Lielajā talkā cilvēku aktivitāte augstāka nekā pērn (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Lielā talka Rāmavas Depkina muižas parkā.

Lielajā talkā talcinieku aktivitāte līdz šim ir bijusi lielāka nekā aizvadītajā gadā, aģentūrai BNS pastāstīja talkas pārstāve Madara Laicāne.

Talkas organizatori apkopojuši informāciju par talkošanu no aptuveni desmitās daļas oficiālo talkas vietu, kurās līdz plkst.12 talkā piedalījušies 48 tūkstoši cilvēku. Laicāne talkotāju aktivitāti vērtēja kā augstu un norādīja, ka tā ir lielāka nekā aizvadītajā gadā. Arī labie laika apstākļi sekmējot talcinieku aktivitāti.

Organizatori arī uzsver, ka daudzviet aktīva talkošana sākas vien ap pusdienlaiku, tāpēc precīzs talkas dalībnieku skaits būs zināms vien pēc talkas oficiālā laika beigšanās.

Šobrīd vidi visaktīvāk attīra no atkritumiem un labiekārto Vidzemē, Rīgas apkārtnē un Latgalē. Daļā vietu jau darbi ir beigušies un atkritumi ir jau savākti, bet daudzviet cilvēki vēl tikai sāk aktīvi pulcēties.

“Liels paldies visiem, kas ir izgājuši ārā un saņēmušies talkot šogad. Un arī tie, kas vēl nav iesaistījušies – vēl ir iespēja uz dažām stundām pievienoties kādai no oficiālajām talkošanas vietām, kuras var atrast mājas lapā talkas.lv,” aicina Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Ieskats dažās Lielās talkas vietās

Lielā talka Rāmavas Depkina muižas parkā.

Lielajā talkā Kaugurciema iedzīvotāji kāpu zonā stāda priežu jaunaudzi, kurai stādus sagādājusi VAS “Latvijas valsts meži”.

Lielā talka Ķekavā

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Patīkami jau ir, ka sakopj teritorijas. Kad mēs iemācīsimies ieviest kārtību un tīrību ne tikai vienreiz gadā, bet katru dienu. Neilgi pēc talkām uzrodas sadzīves atkritumu maisiņi pie gājēju celiņiem, autoceļu malās, mežos un citās vietas, kas gaida nākošo talku. Itkā jau nav noziegums, bet negribas ticēt, ka vaininiekus nevar atrast un piespiest viņiem sakārtot plašāku apkārtni. Iespējams, ka daudziem atkristu vēlēšanās šādas izdarības atkārtot. Bet, pagaidām, neviens tādas sīkumus neizmeklē, bet būtu lietderīgi to darīt.

  2. Sliņķiem vienreiz gadā subotņiks-svalka 2015

    • Jocīgi,ka tu aprejot un slinkojot ,nosauc kārtīgus ,strādāt gribošus cilvēkus par sliņķiem.Kauns tev pār visu ģīmi!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+