Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
2. oktobris, 2015
Drukāt

FOTO: Rīgas Starptautiskā dizaina izstāde īstiem stila gardēžiem (1)

Foto - LETAFoto - LETA

No 2. līdz 4. oktobrim ikviena laba un kvalitatīva dizaina cienītāja iekārots galamērķis būs dizaina sala jeb Rīgas starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2015”, kas jau trešo reizi Ķīpsalā vienkopus pulcēs vairāk nekā 190 dizainerus no visas Baltijas.

No interaktīvi izglītojošas “Zvaigžņu segas” saldākam miegam līdz simtgadīga koka dizaina mēbelēm – tas viss un vēl daudz kas cits “Design Isle 2015”.

“Kā katru gadu, arī šogad izstādes “Design Isle 2015” dalībnieki turpinās pārsteigt un viņu darbi būs apliecinājums tam, ka radošajam domu gājumam nav robežu. Izstādē varēsim aplūkot gan ierastās lietas, kam piešķirts neordinārs dizains, piemēram, mums tik labi zināmajai kvēlspuldzei, gan iepazīt daudzus citus inovatīvus dizaina risinājumus. Doties mājās bez jauna dizaina pirkuma būs grūti!” ir pārliecināts izstādes “Design Isle 2015” projekta vadītājs Oskars Zaļkalniņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. man patika Pendžabas mēbeļu stends – no valsts dabūjuši grantu, tad nu ar atbraukuši, gluži kā latvieši, uzsvars arī uz roku darbu. Citādi izstāde pilna ar neizpratnē kaut ko meklējošām sejām.

Sadalīti deviņi kilogrami kultūrasCeturtdien, 23. februārī, svinīgā ceremonijā tika sumināti Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio Gada balvas "Kilograms kultūras 2016" uzvarētāji, kuri saņēma mākslinieku Kristīnes Jurjānes un Ivara Miķelsona darinātas kilogramu smagas, zeltītas atsvara statuetes astoņās konkursa kategorijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+