Sports
Futbols

FOTO: “Skonto” stadionā jauni krēsli! 16

Olimpiskais “Skonto” stadions.

“Skonto” stadions, kas pēdējā mēneša laikā kļuvis bēdīgi slavens  ar īpašnieku nespēju vienoties savā starpā un tam sekojušo kustamās mantas demontēšanu, atkal iegūst normālu izskatu – pieskrūvēti jauni krēsli.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons paziņojis, ka panācis vienošanos ar stadiona īpašniekiem, lai demontāžas darbi neturpinātos un stadions tiktu atkal savests kārtībā.

“Vēl jāveic gaismu kalibrēšana, bet pēc būtības viss ir salikts vietā un jāsakārto tikai nianses,” aģentūrai LETA sacījis LFF izpilddirektors Edgars Pukinsks. “Visu testa režīmā izmēģināsim Latvijas kausa finālā 17.maijā, uz to arī, visticamāk, atbrauks cilvēks no Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA), lai veiktu pārbaudi,” viņš norādīja.

Kā atklāja Pukinsks, apgaismes lampas uzliktas atpakaļ vecās, bet jaunus krēslus iegādājies stadiona apsaimniekotājs SIA “Fitnesa parks”.

“Vecie krēsli savu jau bija nokalpojuši un pastāvēja risks, ka tie varētu plīst, kad pēc demontāžas tiktu likti atpakaļ, tāpēc apsaimniekotājs izvēlējās par saviem līdzekļiem uzlikt jaunus,” skaidroja Pukinsks, piebilstot, ka bija pieejami arī vecie stadiona krēsli.

LETA jau vēstīja, ka vistuvāk starptautiskajiem standartiem no pārējiem stadioniem Latvijā ir stadions “Daugava” Liepājā un Pukinsks uzsvēra, ka arī tagad tiks turpināta tā pielāgošana.

“Šobrīd vairs mums nav ārkārtas situācija, tomēr Liepājas stadionu joprojām attīstīsim kā alternatīvu vietu, kur spēlēt,” pauda Pukinsks.

Galerijas nosaukums
Saistītie raksti
LA.lv