Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. jūnijs, 2015
Drukāt

FOTO: Vējonis saņem dāvanā priekšautu ar uzrakstu “Laikam no sākuma jāierauj!” (4)

Foto - Latvijas TekstilsFoto - Latvijas Tekstils

Uzņēmuma “Latvijas Tekstils” pārstāvji tikušies ar jaunievēlēto Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un pasnieguši priekšautu ar pirmajiem vārdiem, kurus viņš izteica Saeimas tribīnē pēc ievēlēšanas, aģentūru BNS informēja uzņēmumā.

“Latvijas Tekstils” vadītājs Oskars Polmanis norādīja, ka “Laikam no sākuma jāierauj” ātri kļuva par tautas folkloras teicienu sociālajos tīklos un jau ievēlēšanas dienas vakarā priekšauti ar uzrakstu tika izvietoti pārdošanai un kļuva populāri. Divu nedēļu laikā pārdoto priekšautu skaits pietuvojies diviem simtiem, informēja Polmanis.

Kā simbolisku dāvanu, uzsākot prezidenta darbu, uzņēmējs Vējonim pasniedza arī koka lādi ar valsts ģerboni uz vāka un Latvijas valsts karogu. Latvijas karogi ir viens no galvenajiem produktiem, ko ražo “Latvijas Tekstils”.

Vējonis Valsts prezidenta amatā stāsies pēc zvēresta nodošanas 8.jūlijā. Līdz oficiālajai amatā stāšanas dienai Vējonis turpina pildīt aizsardzības ministra amata pienākumus.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Valsts prezidenta amatā 3.jūnijā Saeima ārkārtās sēdē aizklātā balsojumā ievēlēja ZZS virzīto kandidātu esošo aizsardzības ministru Vējoni. Par viņu piektajā balsojumā balsis atdeva 55 deputāti. Vējonis tika ievēlēts arī ar opozīcijas balsīm, jo koalīcijai kopīga kandidāta nebija.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. … VP pieder patikama humora izjuta … normals vecis … cerams ari izradisies un paliks patriots un latvisks lidz galam … !

  2. Bez vaardu autora atl,aujas neviens likumiigi nevar lietot tos biznesam. Kaads procents pienaakas arii autoram.

  3. Cik bezgala stulbi….

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+