Harija Vītoliņa nometnes dalībnieki, treneri un īpašais ciemiņš Oļegs Znaroks.
Harija Vītoliņa nometnes dalībnieki, treneri un īpašais ciemiņš Oļegs Znaroks.
Foto: Foto: Harija Vītoliņa hokeja nometne/Facebook

FOTO, VIDEO: Harija Vītoliņa jauno hokejistu nometne tās dalībniekiem sagādā neaizmirstamus mirkļus 1

Dienu pirms Līgo vakara hokeja hallē “Kurbads” noslēdzās Harija Vītoliņa nometne jaunajiem hokejistiem, kurā uz ledus darbojās profesionāla treneru komanda, arī leģendārais vārtsargs Artūrs Irbe.

Reklāma
Reklāma
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!
Lasīt citas ziņas

Vairāk par nometnes gaitu un tās notikumiem portālam “la.lv” pastāstīja viens no tās organizatoriem Miks Kovtuns.

“Ļoti interesantas lietas notika. Jāsāk ar to, ka Harija Vītoliņa bērnu hokeja prasmju nometne notika pirmo gadu. Bija divas grupas – mazākā grupa U-13 un U-14 zēni, kā arī vecākā U-15 un U-16 grupa. Nometne notika sešas dienas, katrai bērnu grupai bija divi ledus treniņi, vēl viens, kā tautā saka, “sausais” treniņš, kā arī video un teorijas nodarbības,” sešu dienu pamatprogrammu atklāja Miks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Treniņus vadīja Harijs Vītoliņš, kurš uz ledus bija katrā nodarbībā. Fiziskās sagatavotības treneris bija Rolands Admidiņš – HK “Kurbads” fizioterapeits. Tāpat plecu pie pleca ar Hariju darbojās speciālisti no ārzemēm – Kristians Rūegs un viņa palīgs Mihaels Dīners, kuri ikdienā vada šāda vecuma bērnu sporta skolu Šveicē.

“Viņi ir ilggadēji Harija draugi, savulaik visi kopā spēlējuši Šveicē. Tad bija arī slidošanas treneris no Slovākijas Martins Dendiss. Viņiem asistē hokeja skolas “Kurbads” treneris Toms Bluks, kā arī Artūrs Logunovs, Denijs Romanovskis, bet vārtsargus trenēja Artūrs Irbe. Treneru sastāvs bija iespaidīgs,” turpināja Kovtuns.

Atsauksmes no bērniem un viņu vecākiem bijušas patīkamas.

“Runājot ar vecākiem, atsauksmes ir tikai tās labākās. Man kā organizatoram bija neliels satraukums, kā izdosies, jo nometnes nebiju taisījis, tikai turnīrus un sacensības.

Vecāki bija stāvā sajūsmā. Viņi ir redzējuši citas nometnes, dalījās iespaidos un atzina, ka tāda līmeņa darba organizāciju un treneru darbu līdz šim Latvijā nebija redzējuši.

Arī mani pārsteidza, kā treneri gatavojās katram treniņam, jo arī viņiem pirms un pēc treniņiem bija sapulces, kur tika izrunāts paveiktais. Tas bija ļoti profesionāls darbs,” uzsvēra organizatoru pārstāvis.

Harija Vītoliņa hokeja nometne

Nometnē bija ne tikai Latvijas puiši, bet arī jaunie censoņi no ārzemēm – viens no Sanktpēterburgas “SKA”, Maskavas “Spartaka”, ir divi no Slovākijas. “No Latvijas nometnē bija no dažādiem klubiem, no Jelgavas, Ventspils, no visiem Rīgas klubiem. Bija interesanti redzēt, kā puiši sadzīvos kopā. Pirmajā dienā vēl bija mazliet kautrīgi un stīvi, bet trešdien, kad mums bija izbraukums uz “Meža kaķi” Mežaparkā, tur jau varēja redzēt, ka viņi ir sadraudzējušies un bija jautra atmosfēra.

Barojām bērnus divas reizes dienā, ēdienkarte tika saskaņota ar fizioterapeitu, lai būtu veselīga ēšana. Lielu uzmanību pievērsām arī citām niansēm, kā sagatavoties un iesildīties treniņam, kā atsildīties pēc nodarbības.

Tas tāpēc, lai bērni zinātu, kā jagatavojas, lai izvairītos no traumām,” uz svarīgām niansēm norādīja Miks.

Puišiem bija arī vairāki īpaši brīži. “Ciemos bija Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš, kurš pilnā ekipējumā kāpa arī uz ledus. Tāpat piektdien nometnē viesojās Oļegs Znaroks. Bija domāts, ka arī Artēmijs Panarins varētu atbraukt, bet diemžēl viņam nesanāca. Labākajiem nometnes dalībniekiem bija arī diezgan grandiozas balvas – Aleksandra Ovečkina, Ņikitas Kučerova un Jevgēņija Kuzņecova nūjas un cimdi ar autogrāfiem. Tāpat katram dalībniekam tika izsniegti sertifikāti par Harija Vītoliņa nometnes pabeigšanu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.