Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
5. oktobris, 2013
Drukāt

Fotoreportāža: Rīgā plaši atzīmēta LTF 25.gadadiena (papildināts)

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 5.oktobrī, Rīgā ar bagātīgu pasākuma programmu atzīmēta Latvijas Tautas frontes (LTF) dibināšanas 25.gadskārta.

Īpašs mirklis bija satikšanās un spēka vārdi vakarā pie Brīvības pieminekļa, klausoties tautasdziesmas un Mārtiņa Brauna un Raiņa dziesmu cikla “Daugava” atskaņojumu kora “Ave Sol”, diriģenta Ulda Kokara un autora sniegumā.

Doma laukumā līdz 18.oktobrim būs apskatāma 70 lielformāta fotodarbu izstāde, kas stāsta par LTF veikumu Latvijas ceļā uz neatkarību. LTF 25.gadadienas fotoizstāde paredzēta kā vizuāli vēsturiska retrospekcija, atspoguļojot LTF darbību un organizētās norises, kas vainagojās ar neatkarības iegūšanu, iestāšanos Eiropas Savienībā un NATO. Izstādē būs ieskicēti arī padomju valdīšanas pēdējie gadi – sēras par Afganistānas karā kritušajiem latviešu puišiem, rindas pie veikaliem.

Jau vēstīts, ka LTF bija sabiedriski politiska kustība un organizācija, kas tika izveidota 1988.gadā. Tai bija izšķirīga nozīme Latvijas neatkarības atgūšanā.

{gallery id=”2222″}

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+