×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. oktobris, 2014
Drukāt

Francija: pašreizējie apstākļi liedz piegādāt Krievijai “Mistral” kuģi (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Neskatoties uz to, ka vakar Krievijas vicepremjers Dmitrijs Rogozins paziņoja, ka Francija piegādās Maskavai pirmo no “Mistral” klases helikopteru bāzes kuģiem jau novembrī, kā tas bija plānots, Francija tomēr norādījusi, ka pašreizējie apstākļi liedz tai Krievijai piegādāt jaudīgo desantkuģi.

Rogozins vakar vietējiem medijiem paziņoja, ka Krievija kuģi saņems 14. novembrī, kā tas tika plānots jau iepriekš. “Uzņēmums “Rosoboronexport” ir saņēms ielūgumu apmeklēt Sennazēras kuģubūvi, kuri 360 krievu jūrnieki un 60 instruktori iziet apmācības, lai saņemtu pirmo no “Mistral” klases kuģiem,” vakar ziņu aģentūrai “RIA Novosti” apgalvoja Rogozins. Viņš uzsvēra, ka “tehniski” visam jābūt kārtībā, taču politiskais lēmums par “Mistral” piegādi Krievijai jāpieņem Francijas prezidentam Fransuā Olandam.

Iepriekš Francijas aizsardzības ministrs Žans Īvs Ledriāns norādīja, ka galīgo lēmumu Francijas prezidents vēl nav pieņēmis. “Ja politiskie apstākļi nemainīsies, es nevaru iedomāties, kā piegāde varētu tikt atļauta. Francijas prezidents lēmumu pieņems īsi pirms plānotās piegādēs,” skaidrojis Ledriāns.

Francijas finanšu ministrs Mišels Sapins sarunā ar ziņu aģentūru “AFP” šodien norādījis, ka “nav sasniegti tādi apstākļi, lai “Mistral” helikopteru bāzes kuģi varētu piegādāt Krievijai”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Kad Francija un it īpaši ir noraidošas pret kara bāzēm Austrumeiropā – paliek skaidrāks, kurš nodos…

 2. ta ir tada acu aizmalesana!tik un ta noteikta laika kugi tiks atdoti!ne velti saka nauda valda pasauli!redzot Krievijas aktivitati pie valstim kas atrodas Baltijas juras krastos sos desanta kugus praktiski iegadaties vajadzetu ES!lai negruz naudu Afrika!bet noperk sos kugus!tie nekada gadijuma nedrikst nonakt Krievijas rokas!

 3. nebus nekādas mistrals kuģis krievijai.
  \Tad jau
  Francijā butu parakstījusi ligumu ar latviju atmaksāt
  visus postijumus krievi izdarītu Latvijai ar to ķuģi.

 4. Muldēšana augstā līmenī. Būs naudu jāatgriež! Nevajag slēgt ar Krieviju tādus līgumus, kas vairo tās kara spējas. Kas te nav skaidr – izaudzē čūsku savā azotē.

  • … No sodienas Kremla pretvalstiskam operacijam un politiskam izmainam un valsts partiju programmu novirzem, mes skaidri redzam un zinam, kas, ka un kamdel parstav kreisos ‘socialdemokratus’ Bezabrenes partiju sastava… !

   … Visa pasaule, pec maza partraukuma, atsakusas Kremla dzili noraktas slepenas operacijas un jau atklati tas turpinajums visas valstis … ! Luk, kas ir izaudzejis so ‘sociku cusku’ Francija, un sobrid viltigi spejis ielist tas varas kambaros … !

   … Tikai specigs, dazu valstu protests, nelauj Francijas ‘sociku ‘ valdibai pakalpot istajiem ideologijas saimniekiem …

   … NATO ir japanak VETO ‘Mistral’ lieta un sis kontrakts ir jaizperk, lai nodrosinatu NATO ziemelu dalas flanku: Vacijas, Polijas un Baltijas, ka ari visas Skandinavijas drosibu … jo sis spellietinas nav domatas kadai aizsardzibai – bet kailam uzbrukumam !

  • tu laikam doma ka tevi vares uzcelt no kapa un atdzivinat?

Draugiem Facebook Twitter Google+